Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez igaz a macskákról?

Ez igaz a macskákról?

Figyelt kérdés
"A tüzelő nőstények több hímmel is párosodnak, így előfordulhat hogy az egy alomba tartozó kölykeik több apától származnak." - Ez igaz?! o.O
2013. jún. 27. 10:15
 1/6 gömbicica ***** válasza:
100%

3 cicamamám volt. (van)

véleményem szerint igaz!

2013. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nemigen lehet igaz. Oké, hogy több hímmel is párosodnak, de a petesejtet csak egyikük termékenyíti meg. Hacsak nem egyszerre több petesejtje érik meg a macskáknak.
2013. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,én állatorvostól tudom, hogy ez így van.
2013. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
ez undiii
2013. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Az utolsóra már nem is reagálok...
2013. jún. 27. 12:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben igaz!

Pont most olvastam fentebb, hogy ebből "baj" is lehet, mert különböző időpontokban is megtermékenyülhet egy cica egy cikluson belül (persze más kandúroktól is) és van amelyik cica már nagy (és esetleg nyitott szemmel is születik, túlhordott) vagy van amelyik azért kisebb és nyeszlett, mert ő volt az utolsó megtermékenyült. Egy fajtatiszta cicának, ha nem figyelnek rá és párosodik szintén fajtatisztával meg házival, akkor a kölykök is lehetnek felesben fajtatiszták és keverékek. Hát... érdekes ez a dolog.

2013. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!