Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire vagy toleráns a...

Mennyire vagy toleráns a beteg kisgyerekeddel, ha egész nap rajtad csimpaszkodik és még az ő ellátását sem tudod megcsinálni mert akadályoz az egész napos csüngéssel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor általában jobban viselem a rajtam lógást. Türelmesebb vagyok, mert tudom, hogy nem hiszti, hanem rosszul érzi magát és nálam megnyugszik.
2010. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam így is, úgy is lóg. Félkézzel csinálok nagyon sok mindent. Wc-re is ha elmegyek, általában nem győzi kivárni, ma is pirosra sírta a fejét a drágám. 10 hós a babánk. De van hogy pl. kupakot lecsavarni két kézzel kell, azt is meg tudom csinálni. Úgy is olyan gyorsan felnőnek, a betegség meg úgy sem tart túl soká. Jobbulást nektek!
2010. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

bevallom,néha nehezen.Főleg mióta megvan a kicsi.Most 1,5hétig mindenki beteg volt.És így hogy én is lázas voltam eléggé nehezen viseltem.De megértem,miért csinálja.éjjel meg könnyebb is volt,hogy ott bújt mellettem a 2 éves nagy.

egyszóval,addig nincs bajom semmivel,amíg én nem vagyok beteg

2010. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egész jol.

Ha nem beteg és ugy log rajtam akkor inkább lefoglalom valamivel.Ha beteg akkor is probálom külömbözö dolgokat mutatni neki és azokal ált. elvan tiz percig addig felteszem a kaját de ilyenkor mindig felveszem inkább és probálok félkézzel végezni mindent.át hivom a mamát és megkérem foglalkozon vele ha itthon van apa akkor ő is beszál és igy sokkal könnyeb de ha mindketten meloznak akkor csinálom amit tudok a többit meg ha idöm lesz rá.

Ha én nem vagyok beteg akkor türelmesebb vagy betegen nehezen.

2010. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég jól viselem azt,hogy rajtam lóg,mert kegyetlenűl tudom sajnálni,ha beteg és utálom,hogy tehetetlen vagyok.Élete első megbetegedésénél,(láz,torokfájás,orr folyás)2éjszakán át fogtam,csak akkor nem sírt.
2010. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tolerálok neki mindent, ha beteg.
2010. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!