Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tegnap beteg voltam. Mára...

Tegnap beteg voltam. Mára meggyógyultam, szerintem ez csak egy napos valami lehetett. Viszont nincs étvágyam, miért?

Figyelt kérdés

Szóval, tegnap reggel hányingerem volt, inni sem tudtam, ahogy a poharat a számhoz érintettem, hányingerem lett. Suliba sem mentem, hanem visszafeküdtem aludni.

Mikor felkeltem, kb. 1-2 óráig hányingerem volt még, de utána elmúlt, és semmi tünetem nem volt, iszont délután 4-kor hőemelkedésem lett, és délután 6-ra belázasodtam. Tegnap alig ettem valamit, egy pogácsát és egy szelet vajas kenyeret, mert nem volt étvágyam. Éjszaka szintén belázasodtam, vettem be megint egy lázcsillapítót, majd ma reggelre megint semmi bajom sem volt. Mikor felkeltem, megettem egy kakaós csigát, de azt is alig bírtam megenni, pedig máskor le tudok nyomni akár egyszerre 3-t is. (jó, ez ritka). Egész nap éreztem, hogy tele van a gyomrom. Most megettem pár darab pilóta kekszet. De megint úgy érzem, mintha tele lennék. Ja, és ma alig ittam. (egyszerűen elfelejtettem, de most egyszerre megittam 1 litert, szóval megpróbálom bepótolni).


Lehet az étvágytalanság az előző napi betegség "utó tünete"?


Köszönöm a válaszokat/tanácsokat!


ui.: én rengeteget tudok enni, szóval nem vagyok egy ilyen anorexiás, de én a mai/tegnapi ételnek kb. 5szörösét szoktam megenni.


2012. máj. 5. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a betegség utóhatása.Kórházban voltam 2 éve, és a kedvenc joghurtomat se tudtam megenni.Viszont 3 nap múlva több szendvicset,sajtos tallért ettem, innivalót ittam, szóval nem hinném, hogy sokáig fog tartani ez az étvágytalanság.
2012. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már elmúlt, étvágyam is visszajött! köszi a válaszod! :)
2012. máj. 22. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!