Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Help! Egy kiscsirke, ami pár...

Help! Egy kiscsirke, ami pár napos miért eszik csak pár szem eledelt ill miért akar folyton aludni, beteg lett?

Figyelt kérdés

a másik mindig nagyon fürge, sokat eszik-iszik.

hogy tudnák a tesóján segíteni? félek,hogy beteg lett :(



2013. febr. 10. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Szia.látom még nem válaszolt senki...én "neveltem" olyan csibét ami nem tudott kikelni igy segitettem neki aztán infráztam és ugy etettem hogy fogpiszkálóval ütögettem a tálkát amiben a dara volt hogy ingereljem az evésre! hisz a kicsik az anyjuk lábát nézi azt. hiszem de nem tudom pontosan hogy hogy vam ez de a lényeg hogy bevált!hisz ma már 3 vagy 4éves a tyuk ami soha nem lesz levágva!! :) az infra nagyon jot tesz ha esetleg beteg az egyik...
2013. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi látom becsuszott egy-két hiba! :)
2013. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is volt par csirkem, szallitaskor az egyinek eltorott a laba :( A szuleim ki akartak dobni, de en egy gyufa szallal es egy kis rongy darabbal bekotoztem, jelzem a csontja latszott, seb is volt rajta. Na a lenyeg, hogy nem ett semmit, es a szajan toltam le a kajat, eloszor lisztet, csalant, es kesobb buzat. Es igy jartam el a vizzel is egy kis fecskendos tuvel. Nehez volt.. De tokeletesen helyrejott ugy 1 honap alatt, es szep kover tyuk lett :) Imadtam :)
2013. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
jó sok helyesírási hiba de néha megesik
2013. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!