Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megbántad, hogy drága macskát...

Megbántad, hogy drága macskát vettél?

Figyelt kérdés
Nyilván azoknak szól a kérdés akik vettek... fajtatisztát, mondjuk 40ezer vagy efölötti áron. Pont ma csíptem el egy beszélgetést, ahol egy nő mondta, hogyha visszakaphatná azt a 60ezret amit kifizetett érte akkor szó nélkül visszaadná a cicát... nekem ez fura, de elgondolkodtam mégis, lehet hogy én is megbánom majd ha ennyit kifizetek érte? Imádom a cicákat, mindig volt is, de eddig sose fizettem érte. Most először szeretnék egy perzsát.
2013. jún. 27. 22:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nem bántam meg én sem, és szinte el is felejtettem, hogy nekem ő pénzembe került, pedig nem vagyok dúsgazdag. És azt sem bántam meg, hogy van egy másik cicám "szaporítótól", aki szintén fajta cica, ha nem is törzskönyvezett. Mindkettő egészséges, életerős, imádni való és számomra nem utolsósorban gyönyörű macsek.

Én nem értem azokat az embereket, akik így nyilatkoznak, mert annyi mindenre "elszórja" az ember a pénzét... kinek mi a fontos. És szerintem az csak az első lépés, hogy megvesz egy állatot az ember x összegért. Az utána való évekig tartó gondoskodás ennél azért többe kerül. Az ilyen felelőtlen embernek tényleg nem élőlényt kéne vennie, hanem olyasmit, amit ha megun tovább tud adni, manapság úgyis minden használt sz*rt megvesznek az emberek.

Szóval ha felelősségteljes vagy, akkor nem hinném, hogy megfogod bánni. Viszont nagyon nézd meg milyen helyről veszed, mert szerintem azt elég nehéz megtalálni, hogy ne is húzzanak le és tényleg egészséges és szép fajta cicád legyen.

2013. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!