Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának ezüstkolloidot?

Macskának ezüstkolloidot?

Figyelt kérdés

A cicámnál rosszindulatú daganatot állapitottak meg,most inonizált lúgos vizet iszik azis elég jó hatással van rá..

Szóval lehet e adni neki ezüstkolloidot??


2013. jún. 28. 23:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg meggyógyitotta evvel a cicáját?
2013. jún. 29. 00:03
 2/8 miau99 ***** válasza:

Szerintem ne adj neki. Van macskáknak való gyógyszer is.

Esetleg kérdezd meg egy állatgyógyszertárban.

2013. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Olyan nincs, hogy ionizált lúgos víz! Értelmetlen a kifejezés, kb mintha azt mondám, hogy csilingelő 3-as alma. Rohadtul nincs értelme, és nem is megalkotható kémialiag, ugyanis a vízben adott az OH- és a H+ aránya, ez el nem tolható, egyszerűen sem eljárás, sem energia nincs hozzá. Ez egyedüli módszer, hogy valamilyen más anyaggal, OH- esetében szinte mindíg Na+ Ca2+ Mg2+ ionnal kiegyensúlyozzák a rendszert, ami viszont természetes körülmények között is lenne a vízben. Magyarul, te mesterséges ásványvizet adsz neki többszörös áron. Okos vagy... Mindemelett, a lúg kinyírná a gyomrot, mert semlegesíti a gyomorsavat -ezalól megint nincs kivétel- így nehezíti az emésztést és sebezhetőbbé teszi a kórokozókkal szemben. Pont, hogy ártana neki, úgyhogy még jobb neked, hogy átvernek.

Egyébként az ezüst kolloid nem hat daganatra, bizonyítotan az ezüstnek csak anitbakteriális és antifugális hatása van.

2013. jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Leileve ***** válasza:
100%

Ez az oldal arról szól, hogy segítsünk egymásnak.

Nem értem mért kell ezt ilyen flegmán tenni és sértegetni.

Tipikus magyar mentalitás!

2013. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Édes Istenem!!Te nagyon okos lehetsz:D..igy árulják ..és miért ne lenne olvass már utána vagy valami mielött okoskodsz-.-
2013. jún. 30. 12:12
 6/8 A kérdező kommentje:

Annyira gáz lett ez az oldal....

A másik miota ezt a vizet adom neki sokkal jobban van .sőt!!

azt mondta a doki h mentehetetlen a cicám és csak pár hete van hátra..miota ezt issza ..hát szerintem még megis fog gyógyulni tőle:)..

És ha akkora hülyeség lenne akkor miért isszák az emberek is ..ahol vettem ezt a vizet ott az eladoank is van egy kutyája aki dagantos és tök jól elvan ..mert issza ezt a vizet ugyhogy ..te vaalmi rohadt nagy zseni lehetsz!!!!

2013. jún. 30. 12:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Na és él még a macskád? Eltelt két év.
2015. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is kíváncsi lennék?

Működött a dolog? Jobban lett a macska? Meggyógyult?

dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!