Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális vagy furcsa a...

Ez normális vagy furcsa a cicámnál? Szerintem hihetetlen. Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy 11 éves cirmos kandúr macskám. Nem szokott hazajönni élete nagy részét kóborlással tölti. Jöjjön a történet:2006 nyarán szétroncsolódott farokkal tért haza. Csak egy bőrdarab tartotta a farkát szegény cicusnak. Mivel épp akkor nem volt állatorvos a városban. Az egyik rokonom vette kezelésbe a macskát. Metsző ollóval levágta a farkot tartó bőrt. Bekennte alkohollal. Egy hónap múlva be is gyógyult a seb. Élt éldegélt és 2010-ben egy verekedésben elvesztette a bal szemét ,majd 2011-ben eltört a lába. Ezt is orvos nélkül vészelte át. Mindezt túlélte. És még most is köztünk van. Szerintem ez hihetetlen.

2013. jún. 29. 18:04
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Minden oltásuk megvan.
2013. jún. 30. 15:30
 12/20 anonim válasza:
100%
Nagyon ciki gazdi vagy. Ha a macskad lennek nem jonnek tobbet vissza. Metszőolló? Szivesen kezelnelek en is metszőollóval ha a haziorvosod lennék. Nem hogy nem vagy jó gazdi, kifejezetten kegyetlen vagy. Azert kell kihereltetni a macskat, hogy hazicica legyen. Igy olyan mint egy vadmacska. Igazabol nem is a Te macskad. Neha arra jar es kajal. De nem kotodik hozzad. Ahhhh, ez nagyon ciki. Szegeny cica.
2013. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Te hogy oldottad volna meg????
2013. jún. 30. 17:33
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem nekem szólt a kérdés,de én állatorvosi ügyeletre megyek ha baj van.Nálunk sincs helyben doki.
2013. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Elnézést de szeretnék képet tenni róla csak gőzöm sincs hogyan tehetem ezt meg ,hogyan???
2013. júl. 18. 18:30
 16/20 anonim ***** válasza:

[link]


Ide töltsd fel, aztán a linket másold ide.

Miért akarsz róla képet feltenni?

2013. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen akarok. Köszi ,majd holnap fent lesz. Ma már nem tudom lekapni.
2013. júl. 18. 20:17
 18/20 anonim ***** válasza:

Szegény macska....

Amúgy meg kezdjük ott,hogy bárhol is élsz,NINCS olyan,hogy kb 30km-es körzetben nincs egyetlen állatorvos sem. Metszőolló?Jézusom.....Ha aznap nem tudtátok már bevinni,másnap miért nem tettétek meg?Egyáltalán minek neked macska?

Ha te pl levágnád véletlenül az ujjad és csak 1 kis bőr tartaná oda, a) elmennél orvoshoz,még ha 20-30 esetleg 40km-re is van és visszavarratnád,vagy b)levágnád 1 metszőollóval és leöntenéd alkohollal? Hát szerintem az a). -.-"

Ha ennyire nem tudsz gondoskodni róla,akkor csak max 1 cicát tarts és legyen benti macska,így nem lesz ilyesmi baja....

Jézusom,milyen emberek vannak...

Bele sem merek gondolni,hogy a szemét hogyan kezelted...

2013. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Semmi hihetetlen nincs benne..nekem is van egy több mint 10 éves kandúrom ő kinti,mellette van 6 szobamacska..nade a vén macsekomnak fekélyes volt az álla (kb dupla akkora lett a feje is,mert bedagadt) a legyek köpték be,kinnt volt a húsa stb..betadinnal kezelgettem,a szomszéd aztmondta,h el fog pusztulni...de semmi baja nem lett,elmúlt..meg sem látszik,h baja volt...következőleg kilukadt a füle,aztittem 1 füle lesz...de begyógyult.. :D na a lényeg,h nem hiába modnják,h 9 élete van egy cicának..plusz a kinnt nevelkedett macskák strapabíróbbak mint egy szobamacska(de azért őket sem kell félteni)..szóval aggodalomra semmi ok ;)
2013. aug. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Felelőtlen senkiházi. Mondjuk a macska is egy elég nagy barom. nmtom hogy érte el hogy le kellett vágni a farkát. Mindig is utáltam a nagy büdös kandúrokat és a barom kis hülye dögöket is. Mindd Háláta sz*r.
2015. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!