Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális? Hihetetlen érzés...

Ez normális? Hihetetlen érzés volt.

Figyelt kérdés

sziasztok


a barátnőm 1 hete érthetetlen okból öngyilkos lett.

Úgy érzem, a lelkieket illetően a legnehezebb szakaszon már túl vagyok.

gondolom nem kell leírnom,hogy milyen érzés volt, amikor én tudtam meg először.. erről nem is írnék. a kérdésem lényege az,hogy miután észrevettem, sokkot kaptam és nemtudom, miért, a kezembe fogtam és sírni kezdtem az ülőgarnitúrán. eszembe sem jutott,hogy mentőt, vagy bárkit odahívjak. az érdekes benne az,hogy ez délután valamikor 2 és 3 között történt.. én úgy éreztem, 10 percnyi ülés után,hogy mostmár ideje lenne erőt venni magamon és idehívni valakit.felkeltem, ránéztem az órára, és fél 5 volt. Ez mégis hogy lehetséges? Ha lehet, csak a kérdésre válaszoljatok. Nincs kedvem feszegetni más témákat.


2011. máj. 6. 21:12
 1/9 A kérdező kommentje:
u.i.: voltam pszichiáternél.
2011. máj. 6. 21:12
 2/9 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem és nagyon sajnálom! Kitartást kívánok, hogy túl tudd tenni magad ezen.


Amit írtál, elég érdekes, de valószínűleg, ahogy mondtad is, sokkhatás ért és emiatt önkívületi állapot léphetett fel, ami miatt nem érzékelted az időt.

2011. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges, valószínű a sokk miatt esett ki neked az a pár óra.

Őszinte részvétem.

2011. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is erre gyanakodtam. Köszönöm.
2011. máj. 6. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Részvét.


A barátnő a párodat vagy egy barátodat jelenti?


Az időkiesés normális, hiszen nagy sokk halottat látni, különösen ha érzelmi kapcsolatban voltál vele.

2011. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi. a páromat.
2011. máj. 6. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:

ezt úgy hívják hogy disszociálás .. asszem

ha valami nagyon rossz dolog történik amit nem tudsz éppen feldolgozni akkor kimaradnak percek/órák

2011. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért, hát egyértelmű pont azért sírtál amit írtál. Hát igen néha csak repül az idő, és amit többiek is mondtak ez valószínűleg a sokk hatás miatt.


Velem is van hogy jól/rosszul érzem magam aztán kezdek normalizálódni és, óóó a.. már ennyi az idő

2011. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja meg a disszociációs is jó. Szóval kb ez most olyan volt mintha berúgtál volna és 0 önkontroll, jelenlét csak ösztönös minden, fel se fogod ugye amit csinálsz.
2011. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!