Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ez lenne a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ez lenne a normális viselkedés? A volt fiúm mikor meglát, az valami hihetetlen, hogy viselkedik.

Figyelt kérdés

Ő dobott engem, mert elvileg kiszeretett belőlem. Persze egy sms-ben lerendezte a szakítást. Mostanában amikor látom, rögtön elfordítja a fejét, zavarba jön, és a lábával ütögeti a földet. Ez az egyik variáció.

Másik, hogy bújkál előlem. Direkt nem azon az útvonalon megy haza, nehogy véletlen összefussunk.

És a harmadik, hatalmas szemekkel a szemembe néz, és szomorúan köszön. Majd mikor elmentem, láttam a távolból, hogy engem bámul.

De ha már nem érez irántam semmit, miért jön zavarba? Nem hiszem, hogy bűntudata lenne.


2011. máj. 27. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hánny évesek vagytok? Vagy túlhamar szakított veled mielőtt gondolkodott és már bánja. Vagy valaki miatt szakított aki/akik ellenzik (szülők, haverok, másik pasinak jösz be).
2011. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, jól leszűrted, fiatalok vagyunk. 16 évesek.

Egyébként azt mondta, nem érzi a szerelmet, és szakított. Csak akkor nem értem, miért van ez.

Hozzátenném, én még nagyon szerelmes vagyok belé sajnos.

2011. máj. 27. 20:25
 3/12 A kérdező kommentje:
Bár elég félős típus. Csak ha szeret, akkor jó lenne, ha újra kezdeményezne. Bár gondolom erről szó sincs.
2011. máj. 27. 20:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még ő is szerelmes beléd, de ha ő azt mondta akkor az ő dolga. Hát próbálj meg vele beszélni csak ne nagyon fáraszd le.
2011. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kíván téged de nem akar megint összejönni veled.
2011. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szeret is meg nem is. Nem tudja eldönteni mi legyen, mikor veled volt nem talált már érdekességet úgy látta ha megint egyedül lesz jobb lesz neki, későbbiekben pedig rájött hogy butaság volt mert szeret, vonzódik hozzád. Ez csak az én véleményem, ez tipikusan a fiatalokra az igazi szerelmet még csak kóstolgató emberekre igaz, úgymond diákszerelem. :)
2011. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.

Egyébként előtte iszonyatosan szerelmesek voltunk egymásba, és több, mint 1 évig jártunk.

2011. máj. 27. 20:43
 8/12 A kérdező kommentje:

csak a kapcsolat végén nagy problémák lettek, amiket ő nem akart megoldani..

ezt most nem akarom kifejteni

De ilyen korban egy fiúnál előfordulhat, hogy ha pl egy kis ideig nem érzi a szerelmet, mert megbántották stb.. és szakít, de újra beleszeret a lányba?

Van esélyem visszaszerezni? Mit gondoltok? Ha igen, hogyan tegyem?

Tényleg nagyon szeretném,ha újra együtt lennénk, mert azóta nem tudk másra gondolni.

2011. máj. 27. 20:45
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak a szakítás óta eltelt több hónap is. :S
2011. máj. 27. 20:46
 10/12 MKs ***** válasza:

Lehet h azok a nagyproblémák miatt szakított.

Lehet belefádt a dolgokba és ugy érezte nem jó melletted nem látott más kiutat minthogy szakítson veled.

Most pedig h már nem vagy az ové és a problémák is ez által elillantak akar téged csak fél h újra az lesz ami volt. és o azt nem akarja. kérdezd meg tole h érez e még irántad valamit? mert hanem fogod sokáig rágódni fogsz a dolgokon és ezáltal boldogtalan leszel. ha azt mondja nem fájni fog de tudod hányadán álltok. ha pedig igen akkor lassan probáljátok meg újra nesiessetek.

2011. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!