Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis ez a hihetetlen nagy...

Normalis ez a hihetetlen nagy ehsegerzet?

Figyelt kérdés

35 hetes vagyok es mar jo ideje nemtudok vegig aludni teljesen egy ejszakat (regen is rossz alvo voltam, ugyhogy ezmiatt nem aggodom), de kb 3 hete akarmikor ebredek fel, megpusztulok olyan ehesnek erzem magam. Legyen ez hajnali ketto vagy negy, teljesen mindegy.

Napkozben normalisan taplalkozom, valtozatosan es probalok oda figyelni a tapanyag bevitelre is, vitaminokat is szedek. Ha valamit megkivanok, nem vonom meg magamtol, gondolok itt edessegre vagy ilyesmi.

Ezert nemtudom meg magyarazni ezt a "jelenseget", nagyon zavaro, foleg ha nem otthon alszik az ember, neha szinte hanyingerem van annyira ehes vagyok. Mitol lehet ez? Valamibol keves jut a szervezetemnek? Masok is voltak igy ezzel?


2012. ápr. 3. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már most így vagyok!!! 10 hetes vagyok még csak!!! Felkelek hajnalban pisilni és nem tudok visszaaludni annyira éhes vagyok, eszek, ennek ellenére reggel is farkaséhes vagyok. Este lefekvés előtt is eszem. Furcsa, hogy neked csak most jött elő. Legalábbis nekem. Ilyenkor többet igényel a szervezet!
2012. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a végén jött elő, úgy a 37. hét körül.

Nekem ez gyomorégéssel társult, úgyhogy muszáj volt ellene tenni, néha elég volt csak egy keksz, már az is segített.

Ez terhességi tünet, nem jön elő mindenkinél, de előfordul.

2012. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
en is mar a legelejetol ebben szenvedek, mondjuk szerencsere en ejjel alszom es nem ebredek fel de amugy 6 hetes korom ota farkasehes vagyok hiaba ettem par oraval ezelott. most vagyok 9 hetes, sosem ereztem meg ekkora ehseget :(
2012. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
átérzem! bár még csak 16 hetes vagyok, de egész nap ennék. csokit, halat, húst, gyümölcsöt, zöldséget, mindig mást kívánok meg. mondjuk próbálok sokszor felülkerekedni magamon, mert ha akkor ennék, amikor megéhezem, akkor egész nap tömhetném magam. a legrosszabbak nálam is a reggelek.. a párom 4kor kel, fél5kor indul dolgozni. a terhességem előtt bombát is robbanthattak volna mellettem, akkor sem keltem volna fel, most meg a legapróbb zörejre felriadok és olyan éhesnek érzem magam én is, hogy muszáj valami ropogtatni valót tartanom az éjjeli szekrényemen! ilyenkor rendszerint meg már vissza sem tudok aludni, mert csak arra gondolok, hogy éhes vagyok. iszonyatos egy valami ez.
2012. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szülés előtt pár héttel a szervezeted elkezd "raktározni" a szülésre. Előző terhességemnél nekem is kb ekkor tájt jött elő. :)
2012. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat!

akkor nem egyedi dolog. :) azt hittem, nem fogyasztok eleget valamibol es igy jelez a szervezetem, de akkor ezekszerint teljesen normalis kismama-panasz. :)

2012. ápr. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!