Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskával sok gond van?

Tamcsi20003 kérdése:

A macskával sok gond van?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 15:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

De a macska csak akkor kötődik hozzád, ha Te több és finomabb kaját adsz neki, mint a szomszéd. Választhatnál hasznosabb állatot is, egy kisebb kutya is ugyanannyit eszik. :D

2013. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

Első,nagyon is tévedsz. Biztos nem volt még macskád. Az enyém akkor is jön,amikor nem éhes. Persze éhesen jobban hízelegnek,de ez egy tévhit róluk,amit te mondasz.Hazaérek is jön,mint egy kiskutya egyből szalad elém.


És,hogy válaszoljak,nincs vele sok gond,bár kölyökként tud rongálni,mint egy kiskutya. :D

2013. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Nem igazán. Én napi 3x adok neki enni, az almot rendszeresen kell takarítani, és ha hagyja, akkor néha megfésülöm. Meg persze szoktam vele játszani is, de ha nem érek rá, akkor azt megoldja ő odakint.

Elsőre reagálva: attól, mert te kutyás vagy, még nem biztos, hogy másnak is bejönne a dolog. Nekem volt már pár macskám, és olyanokat produkáltak, hogy meggyőződésem, hogy az emberhez ugyanúgy tudnak kötődni, mint egy kutya, csak épp nem szolgaként, hanem független, önálló társként.

2013. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%

Nem, nincs velük sok gond. :)

EZ hülyeség, hogy csak akkor szeret ha minőségi állateledelt kap. (Én nem Whiskas-sal, vagy Kitekat-tal, vagy Gourmet Gold-dal etetem , őket hanem sima táppal, és nagyon szépek )

Mindegyik cica szereti nálunk a gazdáját, attól függetlenül, hogy mit kap, ........ persze ha valami jutalomfalatot kap, vagy a házi kosztból akkor jobban hízelegnek, de ez már csak részletkérdés. :)


Itt egy kép az egyikről :)

[link]

♥♥♥

...../\„,„/\........

.....(=';'=)........

...../*♥♥*\.........

....(.|.|.).........

2013. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Kinek mi a gond.

ha rendesen vannak táplálva, gondozva, akkor egyáltalán nem betegesek, szóval nem kell sűrűn dokihoz menni velük.

Amíg kicsik, addig tényleg tudnak dilik lenni, kicsit több türelmet igényelnek.

Nem tudom... szerintem aki szereti őket és kötődik a cicájához, annak nincsenek gondjai, max. annyi, hogy minél jobbat akar neki/k és ezt néha nehéz eldönteni, hogy hogyan és mi is a jó, jobb.

2013. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

..../\„,„/\..........

...( =';'= )........

.../*♥♥*\.........

..(.|.|..|.|.)......

hát ez a cica figura nem sikerült valami szépen, :D

utolsó vagyok :)

2013. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

vagyis 15 :33-mas :)

Elírtam,

2013. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"(Én nem Whiskas-sal, vagy Kitekat-tal"


Azt bizony jól teszed. :) A whiskas pl vesekövet okoz a cicáknak hosszú távon. Ezek mind csak a marketingre épültek. Ha már szaftos kaja,akkor Felix,abban legalább látok húst,zöldséget.

2013. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

15 :39 :)

Hát igen, Csak a "nevük nagy" ezeknek a termékeknek.

"Noname" termékekről mi a véleményed ?

2013. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
azt mondják az a jó,amelyik nem színes. Mert akkor legalább nincs benne színezék. Mondjuk az én macskám elég válogatós. Amíg nem tudtam ezt a whiskas-ról,vettem neki valami extrát,de úgy nézett rám,mintha azt mondaná: " ezt edd meg te" :D
2013. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!