Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskaszállítót vegyek?

Milyen macskaszállítót vegyek?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a műanyagok, vagy a táskának kinéző szállítók, melyik jobb és miért? Egyébként most veszek cicát és elhoznám, meg orvoshoz vinném benne, oltásra, stb. Kocsi nincs szóval busszal hurcolnám meg kézben. Szóval így melyik lenne a legjobb?

[link]


2013. júl. 1. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek iszonyat drágák.Én mot vettem a boltban a 9000 valahány forintosat,ami repülőgépre is jó,5000 ft-ért.

A másik 5000 ft-os műanyag a boltban 2500.Mindegyik jó,a pénztárcád szabja meg,hogy meyliket választod.

2013. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem műanyag van, de utálom. Annyira idegen, merev, meg annyira távol van tőlem a cicám és olyan börtönös, hogy ez engem zavar. Általában leülnek benne a cicák, nem nagyon szoktak mocorogni, de azért van, hogy néha forgolódnak. Ebből a szempontból nem tudom milyen lenne a puhább, táskás változat. Kíváncsi vagyok, hogy arról van-e valakinek tapasztalata, mert ha biztonságos és a súly is normálisan oszlik meg benne, nem nyeklik-nyaklik miközben viszed benne a cicát, akkor én lehet azt választanám.
2013. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a dobozos jobb.

Pl. állatorvosnál a legtöbb macska fél. Abba a táskába úgy bele fog kapaszkodni a körmével, hogy soha az életben nem szeded ki onnan :DD

A dobozt egyszerűbb kitakarítani.

Könnyebben kiszedhető, berakható a macska. És könnyebben lehet benne esetleg itatni, etetni.

Szóval én műanyagot vennék:))

2013. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Se nem ketrec,se nem táska.Ól kell,ami összecsukható lappá,tetején fogóval.Ezek amiket néztél kicsik is ráadásul.Zoopluson vettem tök jót.
2013. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vicuska87 ***** válasza:
A zoopluson nagyon komolyak vannak, ezek elég gagyinak tűnnek, kivéve IATA minősítésű!
2013. júl. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Maxitabi ***** válasza:

Attól függ, mekkora lesz nagykorában a cicád. A textilbe tényleg belemélyeszti a karmait és minden szőrös lesz.. Meg ha róka" van, macerásabb tisztítani.Viszont vállra akasztható és kényelmesebb cipelni.(ja,de drágább is)

A műanyag box egyszerűbben tisztán tartható, stabilabb felépítésű.És van, amelyikhez lehet vállra akasztható szíjat venni-olyat vegyél!(Csak fém ajtósat és biztos zárral, ne ilyet [link]

nehogy ki tudja nyomni-én úgy jártam,szerencsére kocsiban voltunk,letörtek a kis pöckök..

Mivel nekem maine coonom van, elég nagy, nehezen vettem eleve a boxot, mert a normál cica méret nem jó.. De most ilyet vettem egy vagyonért,igaz van hordozó-füle,de mi csak autóval utazgatunk:

[link]

2013. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!