Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltörött a macskám állkapcsa....

Eltörött a macskám állkapcsa. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap elütötte egy autó a macskámat, de nem tudom hogyan, mert az egyik szeme kihullott, az orra "kilapult" és az állkapcsa is elferdült. Még most sem halt meg, de mit lehetne tenni, mert ha az állkapcsát nem tudja mozgatni, akkor enni sem tud, ezért éhenhal, de az kitudja mennyi idő kérdése... Előre köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 3. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratula. Állatorvos esetleg?
2013. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 norzsu ***** válasza:
100%
Állatorvos azonnal!
2013. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
80%

Gratulálok kedves gazdi, hogy nem vitted azonnal állatorvoshoz.

Megtiltanám neked, hogy állatot tarts...

2013. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondod, hogy tegnap óta azt nézegeted, mit kínlódik? Ha téged elcsap egy autó, azt fogják nézni napokig, na meghalsz-e már végre, vagy hívnak hozzád mentőt?

AZONNAL VIDD ORVOSHOZ, ha másért nem, hogy el tudja altatni, ha helyrehozhatatlan, ezzel sem hosszabbodnak a szenvedései. Utána pedig keress fel egy szakembert és kérd meg, neveljen beléd empátiát, mert egy napja nézed az elgázolt macskádat, várva, hogy meghal, hát biztos, hogy nem vagy normális!

2013. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek mond,hogy ez csak egy provokatív kamu kérdés... :(
2013. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Kedves kérdező, ha ez igaz, akkor dögölj meg! De előtte mindenképp vidd el szerencsétlent egy állatorvoshoz!
2013. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ha neked eltörik valamid vagy elüt az autó akkor a rokonok nézegetnek? Vidd már el orvoshoz,te agyatlan.

Felejtsd el az állattartást!Nem neked való beláthatod.

2013. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly? Én se rohanok minden apróságért állatorvoshoz, de ha ilyen állapotba találnám meg a cicám akár papucsba hálóingbe rohannék vele az orvoshoz akkor is ha egy huncut forintom se lenne. Konkrétan szétroncsolódott a feje neked meg eszedbe se jutott az állatorvos? Kívánom hogy ha veled történik hasonló te is max ennyi segítséget kapj másoktól mint ez a cica tőled.
2013. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 miau99 ***** válasza:
100%
Hát látom benned egy csepp empátia sincs! Mit gondoltál, majd mi a válaszainkkal meggyógyítjuk szerencsétlen állatot, aki gyakorlatilag haldoklik??? Szerintem vidd el állatorvoshoz, elaltatni, hogy ne szenvedjen, de ha még tud bármit csinálni szegény párával az orvos, akkor le a kalappal a doki előtt! Őszintén remélem, hogy egyszer megérzed majd azt a fájdalmat, amit a cicának okoztál a hülyeségeddel. Sokan mondják, hogy ,,nincs pénzem állatorvosra..." Ha nekem nem lenne több 5 Ft-nál, akkor csinálnék valamit szegény állattal. DE neked akármennyi pénzed is lehetne, neked állat nem való! El tudom képzelni, hogy gondoztad szegény cicust!!! Nem tudom, hogy vagy képes erre, én a helyedbe elsüllyednék szégyenenben, hogy így gondozok egy állatot, és remélem, hogy legalább egy kicsit lelki ismeret furdalásod van! Amúgy pedig gratulálok, te is egy szörnyen felelőtlen gazdi vagy, aki elintézte, hogy a macskája fájdalmak között szenvedjen, nem is keveset!
2013. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Allatorvos. Vagy fogsz egy asot, es agyoncsapod. Az is jobb, minthogy azt nezni, hogy ehenhal-e, vagy elfertozodik a kiesett szeme...
2013. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!