Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a macskám! Van még...

Eltűnt a macskám! Van még esély hogy hazajön?

Figyelt kérdés
4 napja tűnt el még soha nem volt hogy 1 napnál többet nem volt itthon, annyira félek hogy nem jön vissza, kinti benti cica és este mindig bent volt és olyan nekem mint a testvérem vagy a legjobb barátom vagy nem is tudom, nem tudnám elviselni ha nem lenne többé. még csak 1 éves. miért mehetett el? jól volt tartva mindig megkapott mindent amire szüksége volt. már mindenhol kerestük őt de nincs sehol nagyon félek hogy a szomszédok csináltak vele valamit vagy szétszedte egy kutya vagy nem tudom :'( nem találtunk holttestet sem pedig az erdőt is végig kutattuk az utakat mindenhol de hol lehet? csak jöjjön haza...

2013. júl. 5. 11:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk mind a 2 mcskánkkal volt már ilyen, eddig hazajöttek. Igaz az egyik cicámnak volt, hogy ilyenkor eltört a lába, de még így is visszatalált. A másik sosem megy el itthonról, de mégis eltűnk, na akkor megijedtem, de pár nap múlva visszajött, éhes volt nagyon, talan bezárták valahova!
2013. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehetséges, hogy elütötte egy autó. Macskáknál sokszor előfordul..vagy bevett valamit, (esetleg megmérgezték), és elment az erdőbe egy bokor alá kimúlni... a vadállatok meg elvitték..:(
2013. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
*beevett valamit
2013. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Lány? Fiú? Ha fiú és nincs ivartalanítva normalis az elkóborolás.
2013. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
1 éves fiú de még soha nem csinált ilyet hogy eltűnt max 1 estére maradt ki de akkor is reggel már várt az ajtóban vagy a pincébe a helyén vagy ha kerestük hívásra mindig előjött... már mindenhol kerestük a házunk mögött vanegy erdő már vagy 3szor bejártam de sehol nem találtam, 1km-s vagy nagyobb körzetben már mindent átnéztünk anyummal, az utakat is az erdőket mindent de sehol nem találtuk meg halva sem, sőt már este is mentem körbe az utcába hátha alaki bezárta és nyávog de hiába hívogattam, nagyon félek, az is lehet hogy a szomszéd csinált vele valamit... de ezt hogy deríthetném ki? már 2 cicánkat megölték és több is eltünt ezért is figyeltem rá annyira és ha itthon voltak akkor be volt zárva de most mivel nem jött haza éjszaka ezért nem tudtam bezárni és nem tudom mi történhetett vele este már mindig kéretszkedett be a vacsihoz és utána nem is nagyon akart kimenni csak vécére, már facebookra is kiírtam hátha látta valaki de semmi... már nem tudom mi lehet vele és hol lehet lehte olyan messze elment hogy nem talál haza? de már nem tudom hol kereshetném vagy mit csináljak hogy meglegyen. Nem akarom elveszteni :'(
2013. júl. 5. 11:36
 6/27 A kérdező kommentje:
jajj és az eltűnése előtt pár nappal már kétszer kimaradt éjszakára de reggelre itthon volt, most miért nem jön haza? csak tudnám hogy merre van.
2013. júl. 5. 11:38
 7/27 anonim ***** válasza:
Ha fiu cica akkor lehet azert! Nekunk is eltunt mar volt egy hetre is, de csak egyszer volt ilyen,nagyon meg ijedtunk. Akkor haza jott, de tudogyulladasa lett, es kb 1-1, 5 het utan elment meghalni. A macskak ha erzik h jon a veg, a kutyakkal ellentetben elmennek olyan messzire amennyire csak tudnak.
2013. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszélyes a környék akkor jobb bent tartani a cicát. Na meg ivartalanítani mert ilyenkor a kandúrok amúgy is eljárnak, összevesznek, halálos sebeket is kaphatnak, egyszer csak nem jön majd többé. Még van esély hogy visszajön, esetleg nyomtass plakátokat a képével és rakd ki a környéken, hátha látta valaki. Nekem 2 hétig volt távol a macskám, valószínűleg bezárták, mert baja nem volt, csak teljesen lefogyott meg minden.
2013. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nagyon remélem hogy hazajön! csak már nem tudom mit higgyek hogy mi lehet vele és hol lehet. nem találtunk sehol tetemet sem hogy legalább azt tudjuk hogy él e még vagy hiába várjuk semmi. ha hazajön akkor már viszem is orvoshoz ivartalanítani mert ez így nem mehet tovább... attól is félek hogy a szomszéd cicával elment kóborolni csak túl messzire mentek és ő már nem talált haza ahogy kerestük hagytam kint neki májkrém darabkákat hátha annak a szagára hazajön( az a kedvence)tudom hogy megeszik a vadak de hátha érzi a szagát de már csak arra tudok gondolni hogy a szomszéd megölte, de mit csinálhatott vele? vagy hova tette? jajj nagyon ki akarom deríteni mi lehet vele mert már nem bírom... Így még gyászolni sem tudom hogy lehet hogy él... de nem is akarom gyászolni mert NEM HALLHATOTT MEG, életben KELL lennie!!! ma este is elmegyek még körül nézni még messzebbre hátha tényleg nem találja a haza vezető utat.
2013. júl. 5. 12:05
 10/27 A kérdező kommentje:
áprilisban múlt 1 éves van rá esély hogy ha valaki bezárta akkor ne szokjon oda és hazajöjjön? nem fiatal még ehhez? mondjuk nálunk jobb gazdija sztm úgysem lehet :)
2013. júl. 5. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!