Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfog magától gyógyulni?

Megfog magától gyógyulni?

Figyelt kérdés
Az a kérdés hogy a macsekom reggel kicsit sántikált de most már alig tud lábra állni,étvágya van 4 éves lakásban él.

2013. júl. 7. 15:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ,megfog gyógyulni. Az én macskám is járt így, napokig nem tudott felkelni, pisi, kaki is csak úgy volt, hogy betettem az alomba, és fogtam amíg elvégzi a dolgát. Aztán fokozatosan elkezdte erőltetni, és pár nap alatt újra tudott szaladgálni. A te macskád is tudni fogja, hogy mikor, hogyan erőltesse a lábát, hagyd őt pihenni. :)
2013. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Már étvágya sincs annyira azért köszi a választ
2013. júl. 7. 16:15
 3/24 A kérdező kommentje:
Meg a nyakát nagyon érdekesen tartja mintha ki lenne törve de nincs mert meg szokta rázni a fejét...
2013. júl. 7. 17:16
 4/24 anonim ***** válasza:
Akkor lehet érdemesebb lenne megnézetni egy állatorvossal, ha nem javul az állapota :(
2013. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Akkor elég lesz hétfőn elvinni?
2013. júl. 7. 17:29
 6/24 anonim ***** válasza:
Nedves az orra? Én mindig úgy ellenőrzöm a cicámat. Amikor betegek a macskák akkor száraz az orruk. (Kivéve persze ha macskanáthásak). Szerintem ráérsz elvinni hétfőn, de akkor mindenképpen nézesd meg, biztos ami biztos.A macskák nagyon szívós kis állatok hidd el. Többet kibírnak mint gondolnánk. örülök hogy ilyen lelkiismeretes jó gazdi vagy :)
2013. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszi a dícséretet!

Akkor holnap ki hívjuk a dokit és majd elmondom mi történt.

Szegénykém ott fekszik most is az ágyon és csak jobra balra tud forgolódni most pisilta le az ágyamat,na sebaj ki takarítom de szerintetek a doki mit fog mondani?

De az a legdúrvább hogy reggel még sokkal jobban volt kicsit sántított azt hittük biztos csak elfeküdte a lábát de most meg se tud mozdulni :(

2013. júl. 7. 22:00
 8/24 A kérdező kommentje:
Vagyis mozog össze vissza csak nem tudja hogy hova arra is gondoltam hogy vajon teljesen megvakult mer az egyik szemére sajnos eddig is vak volt amit csak kockázatos műtétel lehetett volna helyre állítani,az álatorvos mondta hogy nem éri meg... De a másik szeme az szépen néz ki
2013. júl. 7. 22:10
 9/24 anonim ***** válasza:
Huh hát nem tudom mit fog mondani, egyszer az én macsekom is így egyik pillanatról a másikra nem tudott járni, ülő helyzetben is az oldalára fordult, leesett mindenhonnan, az állatorvos nekem azt mondta lehet hogy epilepsziás. Ha többször előfordul akkor ki kell vizsgálni, de akkor 1 nap után helyrejött. Ez 2 éve volt, azóta szerencsére nem volt ilyesmi. (persze sajnos volt beteg, de nem ilyen jellegű). Azért kérlek írd meg hogy végülis mit mondott az orvos, remélem meggyógyul a cicád.
2013. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ a doki azt mondta hogy majd csak fél 5 fele tud kijönni :(

De le fogom írni mit mondott!

2013. júl. 8. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!