Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy seb a hullámos papagáj...

Van egy seb a hullámos papagájom hasán, mert nem tud repülni és mindig leesett! Be fog gyogyulni magátol? Fáj neki?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Orvos még nem jutott eszedbe?

Nem tud repülni, leesik, sebes, meddig vársz, míg elviszed dokihoz?

És miért gondolod, hogy neki nem fáj ugyanúgy mint neked fájna?

Vidd orvoshoz!

2009. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben a szervezetének van elég ereje, úgy begyógyul, ha nincs, vagy súlyos a sérülés, akkor nem, de abba bele szokás halni, ha már annyi ereje sincs egy élőlénynek, hogy egy sebet begyógyítson. Természetesen fáj neki, mivel a fájdalom a sérülés jelzésre szolgál az állatoknál.
2009. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vérzik neki már sebes csak! Eszik rendesen! A másik kérdésem: nincs farktolla nem tud repülni,ez mitől lehet? két napja kaptam ajándékba! Kinőhet még neki?? Élhet igy teljes életet?
2009. szept. 14. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy hasonló kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__410809-miert.. , ott válaszoltam. Nézd meg!
2009. szept. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd állatorvoshoz!
2009. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyorsan vidd el állatorvoshoz, ő majd biztos tud segítneni!
2009. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mkinek! Leesett a seb és alatta szépen meggyogyult magátol! Erős kis madaram van!!!
2009. szept. 23. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!