Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek hogy lehetne ezt...

Szerintetek hogy lehetne ezt az apró gondot megoldani? Többi lent

Figyelt kérdés
Kaptam egy fekete kis cicát, nagyon aranyos :) És azt szeretném megtudakolni, hogyan lehet megoldani azt, hogy szobatiszta legyen. Már elő van neki készítve az alom, odarakom hogy legyen benne és csináljon valamit, várok egy kicsit de kijön, és nem változik a helyzet. Azt viszont tudom, hogy ilyen kicsi korban kell hozzászoktatni de nincs megoldás segítsetek, köszi :)

2013. júl. 7. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor kell belerakni az alomba mikor látod hogy megy sarkokba, lábtörlőre, vagy valahova és keresi a helyet, hogy hova pisilhet. Utána már jó eséllyel tudni fogja. Bár az is lehet hogy magától belemegy majd.

Vannak butább cicák, azokkal a belepakolósdit hetekig el kell játszani, de megtanulják ők is idővel.

2013. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Etesd meg a cicát reggel, aztán gondolom ha végzett akkor nyammog kicsit, esetleg nyalakszik. Ha ezzel is végzett, rakd az alomra.

Nekem mázlim volt mert a cicám és a kutyám is szobatisztán került hozzám. A cica kaja után magától megy az alomba, 2 hónaposan került hozzám, már akkor is ez volt.

2013. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) bevált
2013. júl. 14. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!