Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nincs szívem elajándékozni a...

Nincs szívem elajándékozni a kiscicát, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A kicsivel együtt 3 macskánk lenne,de az már nagyon sok nekem,főleg,hogy ki-be járkálnak.Most 9 hetes már,nagyon szép.Mamám ismerőséhez,és kisfiához kerülne ahol még nincs állat,de tudom,hogy nagyon szeretik az állatokat,és biztos jó helye lenne.Az anyukáját is lehet befogadnák.De olyan szemétnek érzem magam,amiért szegényen túl akarok adni.Nagyon nehezen válok meg tőle.De lehet,hogy el kell költöznöm innen ahol,most vagyok.Saját nagybátyám akar haza jönni 40 év után amerikából,és kitenni mamámtól.Valaki tanácsot tudna adni,hogy mit csináljak?

Ja a mama cicát már ivartalanították,csak nem sikerült szegénynek azért lett a pici.Most új orvoshoz,már van időpontunk.



2013. júl. 8. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A kicsit sajnálod vagy a nagy cicát, mert nekem nem egyértelmű...

A kicsit nem kéne sajnálnod, mert ha jó helye lesz (azt írtad igen), akkor ott szépen megszokja és minden oké lesz. Az anyjának lehet nehezebb lesz a megszokás, de ha neked sincs más választásod, akkor jobb egy korrekt megoldás, mintha kilátástalan helyzetbe kerülne a nagy. Bár ha ő nagyon közel áll hozzád, én a helyedben nem adnám, csak akkor ha minden kötél szakad és nincs más megoldás. A pici meg jól meglesz az új helyén, amiatt nem aggódnék.

2013. júl. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy a kicsit add oda, e miatt ne legyen lelkiismeret furdalásod. Nekem sem világos az anya helyzete.
2013. júl. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem szeretnék a nagy cicán túladni,majd csak ha tényleg menni kell.Csak nagyanyám barátnője mondta,hogy kéne az anyukájának.Ha minden kötél szakad legalább tudom,hogy lesz helye.Vagy megpróbálom magammal vinni,ha tudom.Csak annyira megvisel ez az egész lelkileg,hogy bele szakad a szivem.:( Ha tudtam volna ezeket előre,nem vállalok értük felelősséget,és engedem magamhoz közel őket.De így nagyon nehéz.
2013. júl. 8. 09:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja,és igen a picit is nehezen engedem el,úgy volt,hogy velem marad,és már születése óta szeretgetem a párnámon alszik.Talán jobban hozzám nőtt mint az anyukája.A nagy inkább mamámhoz húz.
2013. júl. 8. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!