Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit érez az olyan ember, aki...

Mit érez az olyan ember, aki 1 hetes kiscicát akar elajándékozni?

Figyelt kérdés

[link]

Épp egy kérdezőnek keresgéltem hirdetések közt, mikor megtaláltam ezt. Hogy lehet ilyen pici cicát elszakítani az anyjától, normális az illető? :(


2012. szept. 23. 15:34
 1/7 anonim válasza:
Szerintem abszolút semmit nem tud a macskákról, a cél hogy minél hamarabb megszabaduljon tőlük.Nem normális...
2012. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos van ennyi esze, talán csak úgy értett, hogy most egy hetes, de elválasztás után elvihető! Nem kell mindig rosszat látni mindenben. Én is láttam már ilyen hirdetést, de nem arra vonatkozott. Pl láttam már olyan hiredtést, hogy újszülött kutyák voltak hirdetve képpel, hogy x. fajtájú kiskutyák eladók, azok se ugy értették, hogy már el is akarják szakitani az anyjuktól.
2012. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vicuska87 ***** válasza:

Hogy én mit gondolok, azt hiszem nem írom ide le, mert nem tűrné a nyomdafestéket!


Kérdésedre a válasz: Nem normális az illető!

2012. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem előre hirdeti, én is így vettem magamhoz kismacskát, még várnom kellett, hogy elhozhassam. De ha 3 hónaposan hirdeti, nem lenne annyi ideje, hogy gazdát találjon nekik, így több idő alatt nagyobb az esély.
2012. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár az igaz, hogy félreértelmezhető a hirdetés, egy hetes kismacska elvihető...de talán nem ennyire tudatlan a hirdető.
2012. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Lehet nem eteti az anyja vagy elpusztult.Egy darab kismacskáról van szó úgyhogy valószínűleg sok idejét elveszi a gazdinak a cumiztatás és egyéb teendők.Rögtön mindenki rosszra gondol.Ha ennyire érdekel a dolog kedves kérdező akkor kérdezd meg először a hirdetőt a helyzetről és utána vádaskodj.Így itt te vagy a buta tudás nélkül vádaskodó sz@rkavaró.
2012. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az senkinek nem jut eszébe, hogy esetleg nincs neki mamája? Vagy beteg? Vagy a hirdető is csak találta? Elég gyanús, hogy egyedül van - nyilván nem vittek már el még 2-3-4 egyhetes kismacskát...
2012. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!