Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tanítsam meg a kiscicái...

Hogyan tanítsam meg a kiscicáimat valamire is?

Figyelt kérdés
Van 3 kiscicám szeretném őket valamire betanítani ha egyátalán lehet.Tippek?

2013. júl. 8. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nevelni, trükközni akarsz, tarts kutyát. Ezek macskák.
2013. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A macska önálló akaratú lény. Az ő gondolkozásában te fogod csinálni azt amit ő akar és nem fordítva.
2013. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
kötözz fel egy karikát 30 cm magasra (olyat ami átfér a cicád) tarts a karika mögött jutalom falatkát,és ígya cica átugorja azt
2013. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze próbáld csak ki. Nem fog átugrani a karikán. Ezek macskák(!), a kutya még talán megcsinálná de a macska nem fogja.
2013. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Emberek, ti nem ismeritek a moszkvai Macskaszínházat????
2013. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugye nem gondolod komolyan, hogy bohócot fogsz csinálni a macskádból? Én hallottam a Macskacirkuszról, sajnálom is szegény jószágokat, hogy mutatványosok lettek, mert NEM ERRE VALÓK.
2013. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=HlKYtLlvRlU

Én sem tartom helyesnek, hogy valaki be akarja tanítani a macskáját. Nagyon kevés képes csak rá!

Ezek a színházi macskák szerintem jól vannak tarva, kiegyensúlyozottak. És mivel macskák, nem csinálnák meg a trükköket, ha ők nem akarnák. Sőt, semmi extrát nem csinálnak... ugrálnak, másznak, mint a sima macskák. De azt is hozzáteszem, hogy tényleg nem ismerem a színházat, már bánom, hogy nem mentem el oda személyesen, mert akkor többet tudnék mondani.

2013. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem bohócot akarok csinálni belőlük én csak ilyen jkátékosakat szeretnékcsinmálni belőlük....
2013. júl. 10. 10:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajj istenem, a macska játékosnak születik. Ha már kinyílt a szemük és futnak rendesen, húzz el előttük egy cérnaszálat. Majd meglátod.
2013. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!