Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen a fit+fun márkájú...

Milyen a fit+fun márkájú cicaeledel?

Figyelt kérdés
ezt vettem a macskámnak, olcsó, és nagyon ízlik is neki, de jó vajon? vagyis sokra mondják, hogy szemét..
2013. júl. 9. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Háááát... ez sem prémium táp.. És ezt nagyon finoman fogalmaztam meg.
2013. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom...de amúgy melyek a prémiumtápok? mert mindig mondják, hogy azok a jók, de azt senki se írta, hogy azok melyikek..
2013. júl. 9. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Prémium tápok pl. a Royal canin, Hill's, Eucanuba.

Legjobb, ha a tápon a hústartalmat nézed, minél magasabb, annál jobb a táp.

2013. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt [link] pl. megnézheted, hogy melyek a prémium tápok. Bal fölső sarokban van a száraz is. Ne ess kétségeb, én is sokat szenvedtem (de komolyan), mire kiigazodtam, hogy akkor ezek közül mit és lehetőleg ne hatszázezerre jöjjek ki egy hónapban. Már tök határozott vagyok és megvannak a favoritok, de bővítem a listát, mert én szeretek változatosan etetni. Most is újat próbálgatok, remélem enni fogják a cicáim.

A lényeg, hogy a nedvesben lehetőleg minél több fehérje (hús) tartalom legyen és ne tartalmazzon színezéket, tartósítószert, cukrot.

A szárazban szintén sok hús legyen és a fentiek, plusz gabona se legyen benne. A most "menőbbek" az Acana, Orijen, Taste of the Wild.

A nedveseket valaki leírta, ezt ide másolom neked, emellett én nézegetek másokat is.

"Konzervek: landfleisch;grau; porta 21;terra felis; applaws;leonardo;eagle pack;evangers; elég jók még: aldis Shah (60% hús),almo nature és a schesir (bár ott némelyik színhúsos/halas csak kiegészítő táp),bozita, miamor és a dm dein bestes néhány fajtája."

2013. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!