Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Etet valaki Butcher's Classic...

Etet valaki Butcher's Classic cicakonzervvel? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem a Tescoban próbaképpen a cicáknak,de szerintem jó.40-50% húst tartalmaz,és a macskák nagyon szeretik.Pedig válogatós dögök :)

[link]



2013. jan. 1. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
egyszer adtam a cicáimnak. egyikőjük meg se kóstolta (tipikus tip-top kisasszony fiúban) a másik kettő imádja, de csak ritkán kapnak konzervet, de akkor mindig ilyet kapnak. szerintem is nagyon jó, legalábbis a cicáknak ízlik és nem tapasztaltam hogy a székletükkel baj lenne vagy fájna tőle a pocijuk.
2013. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor szerintem ezzel fogok etetni.Eddig Aldis konzervet kaptak,de azt kezdték unni.
2013. jan. 2. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én cicám nagyon szereti, és ugye ez legalább nem 4% húst tartalmaz, mint a többi Tescoban található konzerv.
2013. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én cicáim nagyon szeretik!
2013. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!