Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezek jó macskatápok, adhatom...

Ezek jó macskatápok, adhatom neki?

Figyelt kérdés
Dein Bestes(dm márka) fit+fun, multifit, Coshida(lild), Claude

#macska #olcsó #cica #táp eledel
2013. júl. 9. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

A Dein Bestesben vannak jók, az én cicáim szeretik is. A többiről nem tudok nyilatkozni azaz egyszer anyám vett nekik Claude-ot, azt nem akarták enni, de nekem sem szimpi.

A Rossmannban is vannak elég jó macsek kaják (nagyon jó áron), ott is 10% vagy a feletti a fehérje tartalom és nem tartalmaz tartósítószert, színezéket, cukrot. Általában ezt nézd, ami ilyesmi én azt adom nekik.

2013. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Coshidát ismerem,néhányszor vetem a cicáknak,de nem rajongtak érte.A Dein Bestesről viszont jókat hallottam.
2013. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ajánlani tudom neked a rossmann sajátmárkás termékeit (winston). Az én cicám nagyon finnyás, de ezekért odavan. És nem utolsósorban nagyon jó áron vannak. A Claude-t viszont az én cicám nem volt hajlandó megenni, még csak bele sem kóstolt, úgyhogy azt nem ajánlom.
2013. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, akkor nézem majd, hogy mennyi fehérje van bennük meg ilyenek, 10 % felett jó? az én cicámnak ízlett a claude..
2013. júl. 9. 21:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem minden macskának más jön be. Próbálgatni kell, melyik számára a legszimpatikusabb, ha szereti a claude-t, akkor adj neki olyat. :)
2013. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 norzsu ***** válasza:

Minnél magasabb a konzerv hústartalma annál jobb!

Én internetről szoktam rendelni, ott elérhetőek olyan tápok is, amik boltokban nem (legalábbis itt vidéken nem)

pl. zooplus- on

Jó konzervek, magas hústartalommal pl, Animonda carny, Miamor, Bozita, Porta21, Animonda vom Feinsten, Grau, smilla, Almo nature, feringa stb

2013. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Alacsony hústartalmú cuccok ezek.Tele vannak gabonával.A macska húsevő és nem gabonára, állati melléktermékekre, növényi melléktermékekre van szüksége, hanem húsra.A macska tökéletes kajája az egér!Mivel egeret gondolom nem akarsz neki adni, inkább adj neki húst+húsos csontot.Farhátat, szárnyat, szívet, májat, zúzát stb.
2013. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
majdnem minden nap ha főtten, vagy nyersen csirkét leginkább, melle, szárnyat, májat stb..de nem tudok neki mindig azt adni, ilyet is eszik, meg tápot is.
2013. júl. 10. 14:18
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Na az jó ha húsokat is kap, akkor mehet olcsóbb táp is.:)
2013. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!