Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfelelő hely ez egy 7 hetes...

Megfelelő hely ez egy 7 hetes kiscica számára? (tovább lent)

Figyelt kérdés
holnap lesz egy hete,hogy kaptam egy kiscicát. Most hét hetes. Egy viszonylag sötét 2 méter x 1,5 méteres kis kamra szerűben van akkor amikor nincs vele senki. Naponta 5-6-7-szer fél vagy egy órát van vele foglalkozva. Nemsokára meg akarjuk neki csinálni a 'kennel' féle valamit csirkehálóból. Szerintetek megfelelő így egy macska tartása?

2013. júl. 10. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kell bezárni?
2013. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted egy kismacska mit csinál abban a sötét kamrában?

Ilyenkor eltorzulhat a személyisége.

2013. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minnél előbb kész a kennel, annál jobb lesz a cicának. Ha nem gond, legyen vele többet foglalkozva, vagy tegyél be neki játékokat, amivel játszhat legalább. Nappal próbáld meg inkább hámmal kint lenni vele, úgy nem tudd majd megszökni.


Nekünk ilyen lett a kennel a cicáknak: [link]

2013. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha attól féltek, hogy valamit tönkretesz a lakásban, elég, ha sokat foglalkoztok vele. Az unatkozó és a félrenevelt macskák szoktak rosszalkodni.

És még valami.

Macskát ne tartsatok ilyen körülmények között! Ez borzalmas, még ha foglalkoztok is vele. Vetítsd a szituációt saját magadra. A kismacska abban a korban van, amikor még felfedez, tanul, tapasztalatokat szeret, szociális kapcsolatokat tanul, stb. Ha a szüleid csak annyit foglalkoztak volna veled, mint a cicával, különben egy sötét börtönben tartottak volna, már nem elvittek volna téged a családügyisek?

Szóval engedjétek el a lakásban, míg meg nem épül neki az a kennel, de akkor se korlátozódjon a területe arra a néhány négyzetméterre. Bocs, nem tudom, mekkorát akartok csinálni.

Ha a tenyésztő, akitől van az én cicám, megtudná, hogy akár egy napig is így tartanám a macskát, elvenné tőlem.

2013. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A cica NEM lakásban van. Lakásba nem jöhet be. A kennel nagyon szép lett,de a miénk szerintem soha nem lesz ilyen tökéletes sajnos. Mielőtt megpróbáljuk megcsinálni neki a kis kennelét.
2013. júl. 10. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem engeditek be a lakásba, akkor szoktasd ahhoz, hogy kint mászkálás után visszajöjjön. Nem jó csórinak ennyit bezárva lenni. Pláne úgy, hogy még kicsi. Játszana, felfedezne, vadászna stb.
2013. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!