Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi be van indulva és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi be van indulva és a helyzet, hely, szituáció nem megfelelő az együttlétre, azt miért nem lehet felfogni egy férfinak?

Figyelt kérdés
Annyira a lenti fejével gondolkodik ,hogy olyankor semmi sem számít ? Hogy engedje el mágát egy nő és fizikailag is ha pl nadrágban van nem ruhában vagy szoknyában , akkor akárhol vetkőzzön neki ,nehogy a férfi vágya az adott pillanatban kielégítettlen maradjon ? A nő dolga az hogyha a férfi be van indulva és feláll neki akkor ,ha egyébként aktívan szexelnek , akkor feltétlenül elégítse ki a vágyát ?

2013. júl. 8. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem jut elég vér az agyukba,de ezen már én is gondolkodtam,volt olyan hogy sátorozni voltunk,elmentünk fát szedni,a páromra rájött a kangörcs és részegen úgy gondolta hogy milyen jó lesz nekem ha rálök a tüskés bokorba mert ott majd csináljuk,vagy éppen szintén részegen akart rám mászni,de azt nem nézte hogy rajtunk kívül még 5-en vannak ott,vagy (józanul) a Margitszigeten jött rá hogy dugni akar,és fura mód mindig én lettem a bunkó amiért nem engedtem
2013. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj de jó , hogy írtál ,mert eddig mindíg felkapta rám a vizet , pedig nem értem ,hogy gondolhatja azokban az esetekben mikor nem akarom , hogy amúgy meg jó rá a helyet . És amikor meg fogdos és beindulok arról én tehetek ? Ő kanos , engem meg beindít , de azért nekem még megmarad a józan eszem és nem akarok minden áron abban a pillanatban közösülni . Akkor én felajánlom a kézimunkát ,de csak miatta ,de az meg nem kell neki ,mert ő rendesen akarja . Én meg nem orálozok , akkor meg miért haragszik meg . És hiába mondok akármit ő akkor is neheztel , nem kiabál vagy cirkuszol de megmondja hogy haragszik rám ezért .
2013. júl. 8. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Mert hozzá vannak szokva, hogy az egész világ arról szól, hogy az ő kegyeiket keresi. Ha nem akarod bárhol bármikor leszopni vagy tűrni hogy kiélje rajtad a hirtelen támadt kangörcsét, akkor te vagy a frigid pi.csa és örülj neki ha nem hagy el egy "bevállalósabb" nőért. Átérzem a problémádat, mert én is rendszeresen ezzel küzdök, szeretem a páromat de lassan tartósan megmérgezik a kapcsolatunkat a szexuális hülyeségei. Nincs kevés szex, sőt, gyakran otthon, normális körülmények között sokszor annak ellenére hagyom neki, hogy nekem baromira nincs hozzá kedvem, de nem fogom kocsmavécében, bozótban, buszon, sekrestyében, stb. hagyni hogy megdugjon, mert neki épp feláll. Arról nem is beszélve, hogy ilyenkor nem érdekli őket semmi, leszarják ha elszakad a ruhád, kitépi a hajad, megszúrja a segged a tüskés bokor.
2013. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyilvános helyen a párom nem is engedné az orált mert ott "közönséges lenne",de persze azzal nincs semmi gond hogy levetkőzik az ember,mert ugye szexnél kell hogy lássa a mellemet,érezze,fogja,neki meg elég lenne kicsit letolnia a gatyáját.

Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de nálunk a gyakoriság is gond,pl amikor már lassan megjön akkor kevésbé kívánom,és az neki milyen rossz,de amikor ő fekszik ki a melegtől én meg akarom akkor csak kihasználom őt és nem veszem figyelembe hogy nem akarja...

2013. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Te választottad megadnak..

Bármikor kereshetsz értelmesebb férfit, bár belátom hogy nem könnyű. Mérlegelj hogy ezzel a viselkedésével együtt is kell-e neked.

2013. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg én akarom és nem gond ,de tényleg , sokszor otthon szobában ,néha sokalja is már vissza kell fognom magam. Én kertben is belemennék persze akkor ruhában . De olyan helyen ahol láthatnak és nem zuhanyoztam előtte és nincs gumi sem , most kapjak valami fetőzést és szégyenítsem le magam ? Csak néha vannak napok mikor nem megfelelő rá a helyzet ,olyan nagyon nehéz ezt megérteni . Azt sem értem ,hogy mikor én akarom de ő meg csak beszél és beszél mert olyanja van hogy most társalgásra vágyik akkor én végighallgatom,pedig én már úgy leteperném . Aztán mikor nekem nem elég ,hagyom aludni mert látom hogy fáradt . Most akkor neki miért olyan nagy tragédia . És erre meg az a válasz ,hogy olyankor egyszerűen nem érdekli más csak hogy legyen szex .
2013. júl. 8. 14:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kérdezővel. Nem, a nő döntéseit tiszteletben kell tartani. Aki erre nem képes, azt ott kell hagyni, más esetben pofon kell vágni és azután otthagyni. A mai világban egyes férfiak önzése valami betegesen nagy lett.
2013. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!