Kezdőoldal » Állatok » Macskák » H születhetett sziámi macskám?

Babszííí kérdése:

H születhetett sziámi macskám?

Figyelt kérdés
az anyja nem volt az se az apja és mégis sziámi lett és kéks szemű lány :dddd
2013. júl. 10. 16:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

De aranyos!

Ismered a Grumpy Cat-et? Sokan Snowshoe-nak nézik (színhibás sziámikból kitenyésztett). És tudod, hogy néz ki a tesója? Az egy sima, fekete-fehér macska. Szóval házimacskák között is előfordulnak ezek a színjegyek, azt nem tudom, hogy természetesen is előjöhet-e vagy kell egy kis behatás.

2013. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy volt a felmenői közt sziámi.Egyszer nálunk is született ilyen kiscica,lehet,hogy a nagyszülők voltak sziámik.
2013. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
mindegy ha kék marad a szeme akkor sziámi ha nem akkor csak félig de nagyon aranyoos eleven kicsit vad.:dddd
2013. júl. 10. 21:45
 14/23 anonim ***** válasza:
Ez a fajta kék nagy valószínűséggel így marad. A kölyökkori kékszeműség más színű, szürkésebb.
2013. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
dejóóó lenne.:))) nagyon kiiis életre valo cicaa.:))
2013. júl. 10. 21:52
 16/23 anonim ***** válasza:
47%

genetika...

de kérlek ne nevezd sziáminak és ne csinálj belőle pénzt.

Az a sziámi aminek van 4 generációs törzskönyve,szín alapján nem mondunk fajtát.

2013. júl. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
de sziáminak nevezek és dehogyis adom el eszembe sem jut!!!!
2013. júl. 11. 10:37
 18/23 anonim ***** válasza:

Megegyezhetnénk egy sziámi-mintájúban? :)Attól, hogy valakinek Van-mintájú macskája van, az még nem török van. Attól, akinek ezüst-fekete cirmosa van, az még nem Whiskas cica, és ilyen colorpoint mintája se csak a sziáminak lehet, csak szólok.

Tudod, azért intenek sokan, mert sok ember visszaél az ilyen esetekkel. Én olyan eseteket ismerek, amikor szürke kiscicákat árultak orosz kékkénkt drága pénzért. Ez ki is derült, mert menhelyi cica volt.

Aztán a gyakorikérdéseken olyat olvastam, hogy vki talált egy kerek fejű cirmos macskát és britként akart eladni az interneten.

2013. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon hasonlít és a szem színe tuti megmarad. Kíváncsi vagyok fog-e sötétedni a pofija.

Itt az én kis szépségem, neki most már majdnem teljesen fekete a feje. Így egymás mellett persze érzékelhető a különbség, szőr, fejforma, de biztos, hogy különleges kis sziámi felmenővel rendelkező cicád van.


[link]

2013. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
jaajj de cukiiiiii :dddd
2013. júl. 11. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!