Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaeledel kérdés. Mennyire...

Macskaeledel kérdés. Mennyire jó ez a fajta eledel?

Figyelt kérdés

Itt a link:

[link]


Utóbbi időben ezt a fajtát kapta a cicánk tasakos formában. Meg mellette száraz tápot is, ami épp volt a közeli boltban.

No de most már szeretnék egy állandó tápra rátérni.

Ennek meg ahogy elnéztem, elég jó kis honlapja van, a cica szereti DE úgy veszem észre nem tartalmaz túl sok husit...

Vélemények róla?



2013. júl. 10. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Ez egy alsó kategóriás macskaeledel. De nyilván, ha ezt tudod neki megvenni, akkor ezt adod. Ha van lehetőséged minőségibb tápot venni, akkor viszont ezt messzire kerüld.
2013. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Persze, nyilván pénztárca függő. Csak még most lett cicám, és a kutya eledeleket jobban ismerem.

Tudsz ajánlani jobb minőségű tápot esetleg? :)

2013. júl. 10. 17:02
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja igen, a kutyánk Brit Prémiumot eszik, és abba azért jóval több a hústartalom. Úgy láttam van olyan cicának is. Azon gondolkoztam még.
2013. júl. 10. 17:03
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha tényleg husit adnál neki?Én csirkenyakat, szívet, kacsanyakat, farhátat, májat, marhaszívet, tüdőt szoktam venni.Kiporciózom több hónapra és lefagyasztom.Ezt kapja évek óta.Szokatm mellé egy kis reszelt zöldséget is adni meg multivitamint porrá örlöm és azt kapja mellé.
2013. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Most költöztünk másik albiba, jóformán üres volt az egész. És még nincs hűtőnk. Nem tudok ilyeneket hol tárolni. :/
2013. júl. 10. 17:09
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Sokkal jobb a háziállatoknak, ha nem bolti tápot kapnak. Első kutyám főtt kaján élt 14,5 évig, a második tápos, 8,5 évesen gyógyíthatatlan beteg. A cicánk kb. 3 évig tápon élt, két éve ki kellett műteni egy csomó fogát mert teljesen begyulladt neki, továbbá folyton hullott a szőre egész évben. Most főtt és nyers kaját kap vegyesen, vitaminkiegészítéssel, azóta nincs extrém szőrhullás, remek kondiban van, nem büdös a szája és leszokott a válogatósságról is.
2013. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De most nem tehetem meg, mert nincs hűtőnk, nem tudom lefagyasztani a husikat.

Amúgy én is úgy etettem eddig a kutyámat is. Mondjuk ha most főzünk valamit, abból is kapnak.

Csakhogy a kutya mindent megeszik (a saláta levelét, gombát, összes gyümit és zöldséget) de a macska válogat. Hiába kóstoltattam vele mindenféle zöldséget és gyümit, nem kellett neki. Na de a főtt meg sült virsli, az igen. A kenyeret 2x megette, többet nem. Remélem ezt majd kinövi, mert nem fogok neki könyörögni, hogy egye meg.

2013. júl. 10. 17:17
 8/15 anonim ***** válasza:
Bocs, a hűtőt már csak azután olvastam, hogy elküldtem a hozzászólást, pont egyszerre írhattuk.
2013. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Acana, Orijen a legjobb.Ha kevés benne a hús akkor nem jó, ugyanis a macska húsevő ragadozó,iagzából gabonára nincs semmi szüksége.

[link]

itt vannak macsektápok ez is jó amit linkeltem, nézgesd az összetételt!!

2013. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen, biztos egyszerre írtunk. Nos ennyire drágát sajnos nem engedhetek meg. Nézegetek még máshol, csak nem tudom, hogy más gazdi milyen tápot ad a cicának (már ha táppal eteti).


Köszi azért a válaszokat. Sajnos nem lettem most ezzel okosabb, mert drágát nem tudok venni, husi meg szintén nem jó, mivel nincs hűtő. :(

2013. júl. 10. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!