Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz hogy csak az olyan nők...

Igaz hogy csak az olyan nők szeretik a macskákat akiknek ugyanolyan tulajdonságai vannak mint eme nemes jószágoknak?

Figyelt kérdés
Pl sunyiság, kétszínűség, bosszúállóság és hűtlenség.
2013. júl. 11. 19:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez egyáltalán nem igaz. Bármilyen típusú ember szeretheti a cicákat.

Ami nálam egyezik, az a függetlenség- és a szabadságvágy. Amiket írtál, azok közül egyik sem jellemző sem a cicámra, sem rám.

2013. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Neked sem volt soha macskád, innen megmondom.

Am ismerek egy sunyi, kétszínű, hűtlen k....t, aki gyűlôli a macskákat. Ezt mivel magyarázod?

2013. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

Én inkább azt mondanám, hogy akik szeretik a macskákat, azok az emberekre is egyenlő félként, partnerként tekintenek. Elfogadják, hogy a másiknak szabad akarata van, és nem kényszeríthetjük rá a sajátunkat.


Akik a kutyákat szeretik, azok szeretik ha vannak talpnyalóik. Elvárják a feltétlen hűséget, és azt, hogy egy füttyentésre ugorjon a másik.

2013. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 SzilKa ***** válasza:
100%

Én imádom a macskákat, de nem vagyok sem sunyi, sem kétszínű, sem bosszúálló, sem hűtlen. Sőt, utálom a kétszínű és sunyi embereket.

Mellesleg a macskák sem mind egyformák, van köztük ilyen is, olyan is.

2013. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Nincs macskám csak minden haverom ezeket mondja róluk,

Meg pl hogy csak a kajáért hízelegnek stb.

2013. júl. 11. 19:29
 6/29 A kérdező kommentje:
Nemet és kort ha kérhetem...
2013. júl. 11. 19:30
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Magamból kiindulva, maximum a bosszúállóság igaz rám, de harcolok ellene. A hűtlen, kétszínű, őszintétlen embernél undorítóbbat el se tudok képzelni.

Egyik legjobb barátnőm szintén nagy macskás, de rá szintén nem igaz ezek közül semmi. Iszonyú kedves mindenkivel, talán néha naiv is kicsit, őszinte, hűséges, és még csak haragudni sem tud még arra sem, aki meg is érdemelné, nem hogy még bosszút álljon.

Egyébként szerintem az, hogy a macska bosszúálló, hülyeség. Ha bántják, meg tud sértődni, és naná, hogy nem foglalkozik azzal, aki bántotta - esetleg még bele is karmol, ha erőszakoskodik vele. A macska nem kutya, hogy ráhúzhassuk egy kutya tulajdonságait. Ha a macskát lesz*rod, ő is le fog sz*rni téged, nem fog körülugrálni, mint egy kutya.

Hűtlennek egyáltalán nem hűtlen, milliószor tapasztaltam már, sok macskám volt. Érzi, hogy ki szereti úgy igazán, és ahhoz fog vonzódni. Az, hogy a helyhez hű, szintén nem igaz, és ez is tapasztalat.

Kétszínű meg hogy lehetne? Kétszínű az, aki a szemedbe nyal, a hátad mögött meg szid. Ez ugye kizárt, végtére is egy állatról beszélünk.

Sunyi... Lehet. Amennyire egy kutya is. Meg bármilyen állat.

2013. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Igaz hogy csak az olyan nők szeretik a kutyákat akiknek ugyanolyan tulajdonságai vannak mint eme nemes jószágoknak?


Pl. egymás seggének szagolgatása, ugatás, kaki megevése.

2013. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Ezek mióta tulajdonságok te IQ betyár?XD

Kösz a választ jót röhögtem:D

2013. júl. 11. 19:34
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy macska nem lehet se készínű, se bosszúálló se sunyi.Ezek emberi tulajdonságok.
2013. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!