Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz hogy csak az olyan nők...

Igaz hogy csak az olyan nők szeretik a macskákat akiknek ugyanolyan tulajdonságai vannak mint eme nemes jószágoknak?

Figyelt kérdés
Pl sunyiság, kétszínűség, bosszúállóság és hűtlenség.
2013. júl. 11. 19:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Mondtam, amit mondtam, ha ettől okostojás vagyok, legyen, ha szerinted én nem értek valamit, legyen. Én értem, te mire gondolsz, de te még mindig nem érted, én mire gondolok, de igen, hagyjuk is, semmi értelme ezen vitázni, mert te vagy a tudós.
2013. júl. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Rendben meggyőztetek kösz a válaszokat:D

Azt hittem majd letámadtok de nem, kösz:D

2013. júl. 11. 23:49
 23/29 anonim ***** válasza:
58%

Csak azt nem értem, hogy a nem és a kor miért érdekes...


Én pont olyan pasikat vonzok be, akik macskásak és ezt is választanám. Amúgy abban lehet valami, amit a kérdésedben tettél fel, csak éppen az alsó négy szó nem tudom mi alapján jött ki számodra mérvadóként, ja, de a haverjaid, gratula! :D Érthetnek a nőkhöz. ;P

2013. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolsó a macska után a nő a "legnemesebb" állatXD
2013. júl. 12. 17:55
 25/29 anonim ***** válasza:
84%

jó hülye haverjaid lehetnek. egyébkén t, mi van azokkal a férfiakkal, akik szeretik a macskákat? mellesleg, miért sunyi, mert kétszínű egy cica? ez mégis milyen cselekedetében nyilvánul meg? bosszút állni szoktak, azt aláírom, de nagyon is hűek tudnak lenni. pl. nézz utána Bobnak, a Big Issue (hajléktalan lap Angliában) cicának.


mellesleg, a macskák szabadak, függetlenek, öntörvényűek. és pl. én ezért szeretem őket. na meg gyönyörűek, remek vadászok, s nézd meg az izomzatukat...edzés nélkül tökéletesek, tiszta izmok.


s akkor mondjam azt, hogy aki a kutyát szereti (én is, de a cicát jobban), az szolgalelkű, nincs egyénisége, mindenáron meg akar felelni valakinek, s ezért bármit megtesz?

2013. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
70%
kérdező, te hány éves vagy? 15? a gondolkodásod alapján max. annyi. ökörségeket hiszel, a haverjaiddal egyetemben.
2013. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
70%

egyébként

"A macska igen őszinte állat. Ha éhes, eszik; ha jóllakott, fekszik; ha jól érzi magát, dorombol; ha valami baja van, keservesen nyávog. Ez gondolatainak és érzelmeinek olyan közvetlen kifejezése, amit a képmutató emberek sehogy sem tudnak megérteni, tehát valami hallatlanul körmönfont ravaszságot sejtenek mögötte, s ezért azt mondják a macskára, hogy ravasz."



felhívom a figyelmedet a képmutató emberekről írt részre.

2013. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, kívánom, hogy legyél szívből, őszintén szerelmes (egy macskát szerető nőbe... ha nő vagy akkor necces, bár, manapság semmi sem az, de szerintem is inkább fiatal pasi vagy) aztán majd átértékeled a nemes állatságot. :)
2013. júl. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, milyen macskákat és nőket ismertél, de a macskák biztosan nem ilyenek. És szerintem a nőknek is csak elenyésző százaléka.
2013. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!