Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha az ujszülött cicákat...

Ha az ujszülött cicákat elhagyná az anyjuk fel lehet nevelni öket a kezdetektöl?

Figyelt kérdés
perzsa cicám most vemhes,kb 2 hét mulva lesznek cicái.hallottam rémhireket h van mikor az anyacica nem foglalkozik velük,nem eteti öket.ennek mi az oka???ha ne adj Isten nálunk is ez lenne van esély h felneveljem a kiscicákat?
2008. jún. 25. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen leírnám, de már rengeteg kérdés volt ebben a témában. Keresgélj rá a macskák témakörre, remek jó tanácsokat találsz limkekkel együtt.

Egyébként az ritka, hogy a mama nem neveli a kicsiket, úgyhogy előre szerintem felesleges aggódni. A macskák általában remek anyukák.

2008. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, általában ha nem foglalkozik velük annak oka van, pl beteg az anyacica, ilyenkor legjobb ha egy másik lánycica neveli tovább őket. De szerintem nem lesz ott semmi baj.
2008. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
ha mégis előfordúl nálad hogy nem foglalkozik velük létezik kimondottan cicáknak készült anyatej pótló tápszer.Vízzel kell feloldani.Aztán tudsz venni hozzá cicáknak készült cumisüveget, cumival.Semmi kép ne fecsivel etesd őket mert nem tanúl meg magától enni + félre is nyelhet ha Te gyorsabban nyomod mint ahogy ő azt nyelné.
2008. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!