Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy tervezi (és miért),...

Ki hogy tervezi (és miért), egy szobában fog aludni veletek az újszülött babátok vagy már a kezdetektől külön szobában?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképpen egy szobába. legalább 6 hónapos koráig. én félteném, hogy külön legyen. és szerintem kell még az elején, hogy érezze az anya közelségét.
2009. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Mi úgy terveztük (azaz én) hogy egy szobában lesz velünk. Aztán nem bírt senki se aludni a másiktól (ő se tőlünk) és mivel nagyon ki voltam már készülve a kialvatlanságtól, ezért 2 hónaposan különköltöztettük:) Onnantól ő is jobban aludt mi meg nagyságrendekkel jobban.

Azóta örülök neki h igy alakult, mert imádja a kiságyát sosincs vele baja, a kis szobáját is szereti:)

2009. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Csak én alszok majd vele egy szobában, és szépen lassan, ahogy egyre kevesebbet kel fel éjjel úgy vándorlok vissza a párom mellé aludni.
2009. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
mi úgy csináltuk, ahogy elterveztük, és mondhatom bátran, h nálunk bevált. egy szobában aludtunk a gyerekkel 7 hónapos koráig. de nem egy ágyban! külön ágya volt, még csak nem is a mi ágyunk mellé tolva. ritkán aludt velünk kisbaba korában is, mindig igyekeztünk a saját ágyában altatni, nehogy később megbánjuk, de persze volt, h nálunk kötött ki. szvsz, ha van légzésfigyelőd (nekünk volt), akkor bátran alhat a saját ágyában (másfél éves koráig használtuk kb.).
2009. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Mi egy szobában leszünk,de ennek az is az oka,hogy kicsi nagyon a lakás,ugyhogy nem tudunk neki külön szobát kialakitani. :( Már elöre aggódom,hogy mi lesz,ha nagyobb lesz...remélem addigra helyre jön ez a hülye világ. :(
2009. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
30 hetes vagyok és úgy tervezzük, hogy a saját szobájában lesz velem pár hétig. Aztán mikor egyedül merem hagyni légzésfigyelővel, akkor külön. 2m-re van a hálószobánk, tehát nagyon messzire nem kell őt vinnem majd.
2009. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia.Biztos hogy egy szobában, mivel egyenlőre hely sem lenne másképp.Amúgy én ha lenne lehetőség, akkor legkésőbb egy éves kora után biztos külön szobában altatnám, de erre helyhiány miatt nincs lehetőség.
2009. ápr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos a lakás másik végében van a gyerekszoba, így az elején még velünk lesz.
2009. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 fotucsok ***** válasza:
100%
Szia, mi 36 hetesek vagyunk, és úgy tervezzük (rendeztük be szobát is), hogy külön alszik a saját kis szobájában és ágyikójában. Sajnos a hálóban már nem férne el egy kiságy, így lehetőség sincs más. Ha mégis igényli, gondolom én átjövök majd hozzá, bár mivel a két szoba ajtaja 1 lépésre van, mindent hallani fogok, amit mellette. remélem. Minden jót nektek!
2009. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi külön szobában alszunk a kezdet-kezdetétől, de az első 5 hétben én is vele aludtam egy szobában, így legalább a párom is kialhatta magát (6 hétig egyébként is no sex), aztán már egyedül mertem hagyni és visszaköltöztem a saját szobánkba. Nekünk nem volt légzésfigyelőnk.
2009. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!