Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit szóltok a kiscicámhoz?

Mit szóltok a kiscicámhoz?

Figyelt kérdés
Ezen a képen olyan 7-8 hetes. [link]

2013. júl. 13. 01:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

nekem is pont ilyen cicám volt ^^

sajnos, tavaly októberben a házunk előtt őt is elgázolta valamelyik vadbarom :( :( :( :(

2013. júl. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2013. júl. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem kinézetre átlagos (de szép) cica. Nekem is van hasonló, csak nála nem a barnás szín dominál, hanem inkább olyan, mint a whiskas reklámos cica.

Ő kb. ennyi idősen foghatta a fekete rigóját (tudom, hogy védett, de most mit csináljak).

2013. júl. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pont az lett volna a kérdésem, hogy egyedül ő fogta el ilyen kis korában? Csodálkoztam is volna. Hát... fura látvány meg utálom az öldöklést, de ez a kép valahogy természetes, végül is ez az élet rendje. A cica meg biztos jó vadász lesz, mivel az anyuka igen aktív és ügyes, van kitől tanulnia. Vigyázzatok rájuk!
2013. júl. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"sajnos, tavaly októberben a házunk előtt őt is elgázolta valamelyik vadbarom :( :( :( :("


Miért lenne vadbarom az, aki elüt egy macskát? Mondom ezt macskaimádóként, akinek már nem egy cicáját ütötték el. Az autó azért van, hogy menjünk vele. Városban 50 km/h a sebességhatár. Ha egy macska kiszalad eléd, és 50-nel mész, akkor már mindegy. De miért kéne azért 5-tel végiggurulni az utcákon, csak mert nehogy kiszaladjon a macska? Én is vezetek, és próbálok odafigyelni, nézem az út szélén az állatokat, ha látok egyet, lelassítok, de ha egy bokorból tök váratlanul kiugrik egy elém, akkor ott csak a szerencse segíthet. Történt már ilyen, megúszta a cica, a visszapillantóból láttam, de akár el is üthettem volna. Nem tartom magam ezért vadbaromnak, csak mert közlekedek. Bocsi az offért, de erre muszáj volt ragálnom. Amúgy az előző oldalon már magára a kérdésre is válaszoltam.

2013. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!