Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha van kutyánk, akkor lehet...

Ha van kutyánk, akkor lehet macskánk?

Figyelt kérdés
Van két kutyánk, akik kint laknak, és szeretnék egy macskát bentre. Szerintetek megoldható lenne? Mert a kutyáink utálják a macskákat, addig ugatják, amíg el nem megy. Ha látnának egy macskát.. annak nem lenne jó vége. De ha a házban lenne? Lehet csak a házban egy macska? Mert 1. a kutyák, 2. nem szeretném ha elveszne. Macskabiztossá kéne tenni a lakást? Ha igen, hogy?
2013. júl. 13. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Pl. macskahálóval.Én a Zooplusson vettem.
2013. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet lakásban tartani,csak vigyázni kell,nehogy kiszökjön.Be kell szerezni kaparófát és játékokat.Törékeny dolgokat elpakolni azokról a helyekről,amikre fel tud ugrani.
2013. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
macskak szeretnek kint leni nem tarthatod mindig bent a kutyak miatt. Ne tartsatok macskat a kulyak miat cs szenvednenek.
2013. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg kellene nevelni a kutyákat. Meg kell őket tanítani, hogy a macskátokat nem bánthatják. Ha normálisan vannak nevelve a kutyák és nincs gond az ember falkavezérségével, akkor ez szokott működni. Néha könnyebben, néha kicsit nehezebben.


Egyébként lehet tartani bent, de elég ha egyszer kimegy megnézni mi van odakint, ha a kutyák elkapják, akkor ott a baj. Márpedig a nincs ivartalanítva, akkor tüzeléskor teljesen elvesztik az eszüket, nem törődnek semmi veszéllyel, csak mennek.

2013. júl. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is eredetileg úgy terveztem, hogy CSAK benti cicám lesz. Ez kb. 1,5 napig működött is, szegény egyfolytában ki akart menni az udvarra. Hiába ivartalanított, nem tud megülni 2 percig sem a fenekén. Én is bevetettem mindent, hogy bent tartsam, de ezt már inkább kínzásnak éreztem, szóval ő most már kinti-benti cica. Egy macskának az a dolga hogy játsszon, futkosson, vadásszon, jójó tudom hogy ezeket bent is lehet, de ha hallja hogy kint csiripelnek a madarak, és látja hogy milyen szépen süt a nap, nem fog bent megmaradni. Szerintem felejtsd el a macskát, foglalkozz a kutyákkal.
2013. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egy macskát nem lehet bezárni. Az úgy nagyon rossz esz ha bezárod és egyszer kiszökik... a cicának annyi! Nekünk 3 kutyánk és 2 macskánk van (meg egy kígyónk). Az öregebb fiú kutya (nagytermetűek) utálta a macskákat, és amikor elvittük sétálni meglátót a parkba egy macskát (ez most komoly) felszaladt utána egy jó darabig a fára. (Ne úgy képzeld el, hogy elkezdet mászni, hanem nekifutásból felugrott) mi is féltünk ettől akkor még csak ő volt egyedül és szeretünk volna egy macskát. Bemutattuk neki és mondtuk, hogy "Ez az enyém!". Elég okos és nagyon hűséges kutyus és megérette. Milyen a kutyád? Ha hallgat rád nem lesz gond! De semmi képen NE próbáld elkülöníteni így őket!
2013. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Barátnőméknek két cicájuk van és csak bent lehetnek. Ha kis korától fogva csak bent van akkor sztem meg szokja.
2013. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De nem fogja megszokni. Az én cicám 3 hetes korától van velem. És kezdettől fogva nem bírta a csak bent létet.
2013. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!