Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lenne pár kérdésem cicafelszer...

Lenne pár kérdésem cicafelszerelésekkel és kajával kapcsolatban. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

1.;

Úgy tervezem, hogy(3 hónaposan megkapom a cicát, lány) lesz egy ilyen kis egyszerű kaparófája, és mikor ivartalanítom szegénykét(kb. 6-7. hónap) akkor kapna egy jó nagy, rendes macskabútort, amin van minden.(192 cm magas!) Nem tud leesni ilyen "idősen" róla, van már olyan ügyes?


2.;

A cicáknak mindig friss víz kell, tudom. De napközben, ha nem vagyok otthon vagy amikor mondjuk egy éjszakára otthon hagyom, akkor hogyan? Mi a véleményetek az olyan itatóról ami mindig keveri a vizet és frissen tartja? Mert szerintem az az egyetlen megoldás...itt egy link róla:

[link]


Tudom kicsit extra, meg drága, de egész jól néz ki :)


3.;

Hol lehet venni Royal Cannin alutasakos eledelt? Mert interneten csak egyesével láttam, de úgy meg hülye lennék venni, ha van 12-es csomagban is... Fressnapf-ban van?


Köszi szépen a válaszokat!



#étel #macskafelszerelés
2013. júl. 17. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
a cica már 3 hónaposan se esne le róla :), egy estét vagy napot simán kibír 1 tálka vízzel, nem kell neki ultradrága speciális keverőtál és a 3.at nemtudom.
2013. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vicuska87 ***** válasza:

1, Bármikor vehetsz neki nagy kaparófát, kicsit még jobban fogja imádni a nagyot, mert jobban tud rajta ugrálni, mászni, kaparni! www.zooplus.hu


2,nekem is ivókutam van kettő is, nagyon imádom, sosem kell friss víz a cicáknak, ez alapból mindig friss.. a cicák is jobban isznak... nagyon választék, jobb ár: www.zooplus.hu


3,a zoopluson van, de én nem olyat adnék neki, hanem inkább Miamor, Cosma, Schesir, Grau, Porta21, Apllaws alutasakost vennék neki...

2013. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na valaki a Zoopluson kockul :DD Nemám köszi szépen!
2013. júl. 17. 17:17
 4/6 Vicuska87 ***** válasza:

Egy egyszerű köszönöm elég lett volna a körítés felesleges...


Én ott vásárolok, ha nem tetszik akkor ne vásárolj onnan, vásárolj máshol...

2013. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak egy ártatlan viccnek szántam, bocsánat ha megbántottalak :(
2013. júl. 17. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Zooplus :DD
2013. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!