Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikortól számit bentinek...

Mikortól számit bentinek illetve kintibentinek a cica? Az a benti aki 24 órát bent van? Kinti benti aki a napja több mint felét benn tölti?

Figyelt kérdés

#kinti - benti
2013. júl. 18. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Benti cica az, akinek az alom is bent van, maximum sétálni viszik ki, ha egyáltalán viszik, sokszor azt is pórázon. Kinti-benti macskák általában időjárástól függően töltik az időt kint vagy bent, de az esetek 90%-ban kint végzik a dolgukat. Mi például csak akkor veszünk nekik bentre almot, ha beteg valamelyik, vagy ha télen tényleg kemény mínuszok vannak, és az éjszakát is bent töltik.
2013. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az a benti, aki csak bent van. Illetve, ahogy írta a fölöttem lévő esetleg ki is viszik pórázon sétálni. Kinti benti az, amelyik cica ki is mehet őrizet nélkül, önállóan, szerintem független az időtartamtól. Az én cicám is kinti benti, télen van olyan, hogy éppen csak kifut párszor wc-re és jön is be, pedig van bent alom, de nem használja. Ettől még akkor is kinti benti.
2013. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!