Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg lenne a cicám?

Beteg lenne a cicám?

Figyelt kérdés

2 napja kapta meg az egy éves ivartalanított nőstény cicám a szokásos évi kombinált oltását. Nem volt semmi baja eddig, de ma egész nap aludt szinte, nagyon kedves volt, és nagyon meleg volt a füle. Lázasnak tűnik. Amikor alszik furcsán veszi a levegőt, olyan mintha náthás lenne. Tüsszögött is, de csak 1szer 2szer. Macskanátha lenne? Vagy lehet simán meghűlt? (2 hete volt altatva, utána nagyon fázott, remegett. arra gondolok talán ott megfázhatott. de nem tudom...) Mit csináljak vele? :S 2 nap múlva elutazok, az orvosunk pedig szabin van.

(egyébként van egy kiscicája is, aki még kiegészítésként szopik. félek, hogy elkapja ő is ha ez valami vírus)



2013. júl. 17. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisgyerekeknél is előfordul, hogy belázasodnak az oltástól, szerintem a cicáddal is ez történhetett. Rendbe fog jönni magától. A macskanáthánál egyébként nem tüsszög a cica, hanem be van gyulladva, és tiszta váladék a szeme.
2013. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :) Remélem minden rendbe jön vele.
2013. júl. 17. 19:25
 3/5 A kérdező kommentje:
csak olyan ijesztő, ahogy álmában "szörcsög"
2013. júl. 17. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Az oltás legyengített vírus, lehet, hogy egy icipicit megbetegítette, de ha csak ettől van, magától rendbe fog jönni. Azért ha nem lesz jobban, mielőtt elutaztok, inkább keress vele másik dokit! A macskák nagyon leleményesek, a miénk is következetesen akkor betegszik meg, amikor a városban az összes állatorvos vagy konferencián, vagy szabadságon van.
2013. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ. Holnap mindenképpen felhívok egy másik dokit. Aztán mikor elutazok szüleim úgyis átjönnek majd naponta kétszer megetetni, szóval ha baj van majd elviszik dokihoz. Már megbeszéltem velük. Csak féltem a drágámat...
2013. júl. 17. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!