Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tettétek túl magatokat...

Hogyan tettétek túl magatokat a cicátok halálán?

Figyelt kérdés
Tegnap este halt meg. Nem térek magamhoz, állandóan sírógörcsök törnek rám. Mikor enyhül a fájdalom? Mit lehet ilyenkor tenni?
2013. júl. 19. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az idő mindent begyógyít... ez az élet.
2013. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 miau99 ***** válasza:
Hát szerintem még siratni fogod egy kicsit. Velem is ez volt a helyzet, de az előző jól írta, az idő mindent begyógyít. Mit szólnál egy új cicához? Szerintem úgy könnyebben túltennéd magad rajta. Nekem ez segített.
2013. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon nehezen...


A cica 6 éve halt meg és azóta nagyon sokszor megsiratom. Az a cica volt a mindenem. Egy sima házimacska is mennyit tudott jelenteni.;(((((

2013. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gravija válasza:
énis hasonló helyzetben vagyok mint az előző csak én nem 6 éve, 2 éve meghalt szegény és minden este megsiratom, az egyetlen amire gondolni tudtam az az, hogy az én hibám, amúgy szerintem elhiheted, hogy minden cica szent és haláluk után sokkal jobb helyre kerülnek
2013. júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok. Van még egy cicám, ő próbál vigasztalni, érzi, hogy szomorú vagyok. De szerintem azért neki is hiányzik! :(
2013. júl. 23. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!