Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy tettétek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tettétek túl magatokat az első igaz szerelmeteken? Aki igen sokat jelentett számotokra.

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy lánnyal 2 hónap 3 hetet de nekem nagyon sokat jelentett az első igaz szerelmem volt és amióta dobott eltelt már 5 hónap is de még mindig szeretem :( nem tudom hogy tegyem túl magam rajta probálom lefoglalni magam de mindig eszembejut... Uj kapcsolatba viszont nem mernék kezdeni mert nem tudom azt hogy bele tudnék-e valakibe ujra szeretni és a volt barátnőmet elfeledni mert ha ez nem menne...

2013. jún. 5. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez még semmi, én 18 éves létemre 4 évig szerettem egy pasit most meg egyántalán nincs szükségem párkapcsolatra, te is adj időt magadnak ne akarj rögtön túllépni mert úgysem fog menni
2013. jún. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy ideig nagyon le voltam törve, de neten ismerkedtem csajokkal, és beszélgettünk. Semmi mást nem akartam, csak csevegni csajokkal. Ezzel elég könnyen, és gyorsan túltettem magamat a dolgon.
2013. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem próbáljátok meg újra? Hány évesek vagytok?
2013. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Szimplán kiábrándultam a nőkből az idő folyamán, ez megoldotta ezt a problémámat is.
2013. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Én 17 éves voltam,amikor összejöttem az első szerelmemmel.4 és fél évet voltunk együtt,pár hónapja szakítottunk...Egyelőre nem is akarok most újabb kapcsolatot. Nehéz lesz kiheverni :-S


Nem tudok okosat tanácsolni,reméljük majd idővel enyhül a fájdalom.

2013. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3-adik kommentelő 18 éves vagyok és a volt barátnőm 17 éves probáltam vele megbeszélni de nem jutottam semmire lekötötte hogy soha többé nem lehet semmit se :(


állandóan hullámzik a kedvem is van mikor jó van mikor baromira rossz...


Köszi mindenkinek aki eddig válaszolt.

2013. jún. 6. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!