Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik terhesen házasodtatok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik terhesen házasodtatok: hogy tettétek túl magatokat a rosszindulatú megjegyzéseken?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy csak a baba miatt vesz el meg hasonlók.
2013. máj. 24. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem érdekelt,boldogan vártuk a fiunkat,hol foglalkoztam én a megjegyzésekkel.

(esküvőn is csak olyan volt,aki tényleg örült nekünk,így pl anyósék meg se lettek hivva)

2013. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk nem volt ilyen, mert már nagyon régóta együtt voltunk, közös lakás stb. Óriási pocakom volt és ha nem jött volna a gyerek, nem házasodtunk volna még össze.

A rosszindulatú embereken meg nevess egy jót, mert mindig irigység lapul mögötte. Nem tartozol te senkinek magyarázattal, majd a közös jövőtök magáért beszél. Ha nem házasodnátok össze, akkor meg az lenne a baj, hidd el :) menne a pletyka, hogy biztos nem is olyan jó a kapcsolatuk :) Az embereknek soha nem jó semmi, nálunk az volt, hogy amíg nem volt gyerek, kérdezték, miért nincs, amikor lett, akkor kérdezték, mikor lesz tesó, mindig csesztetnek valamiért :) le kell őket rázni és mosolyogni rajtuk, nyilván nincs normális saját életük.

2013. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

baratnom azt mondta mindenkinek ,,engem legalabb levesznek,,

mivel sok baratnoje gyerekkel is csak elettarsi kapcsolatban elt.

2013. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az "engem legalább elvesznek" pont azt sugallja, hogy csak a gyerek miatt....
2013. máj. 24. 10:41
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem azt sugalja mert mint irom a legtobb baratnojet meg a gyerek miatt sem vettek el.
2013. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szerintem se kell vele foglalkozni, nem érdemes. És mi van akkor, ha csak a gyerek miatt, ahhoz sincs senkinek semmi köze... Meg sok mindenben kedvezőbb a helyzet, ha össze vannak házasodva a szülők, tehát lehet, hogy tényleg

"csak" a gyerek miatt, de attól még ugyanúgy szeretik egymást papírral vagy anélkül...

2013. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha voltak is pont nem érdekelt volna....egyikünk sem akart házasodni ,mert anélkül is imádtuk egymást azonban mi közösen döntöttünk úgy a gyermek érdekében megtesszük...pont azért hogy az ostoba felnöttek ŐT ne "csúfolják"
2013. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem az ilyen beoszlásokat Akkor lenne jogos ha mindenki szűzen menne férjhez. Én biztos visszaszólnék.
2013. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem érdekelt, már régóta szerettünk volna összeházasodni. Hogy jött a gyerek, csak meggyorsította egy kicsit a dolgot.

Egyébként én úgy vettem észre, hogy azok a nők tesznek ilyen megjegyzéseket, akiket nem vettek el és nagy valószínűséggel a közeljövőben nem is fognak (hiába van gyerek is). Legalábbis a mi családi körünkben. Foglalkozzanak a saját életükkel, nézzenek magukba...

2013. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem voltak ilyen megjegyzések. Régóta együtt voltunk már, együtt éltünk, terveztük a babát. 6 hónapos terhesen volt a lagzi. Egyébként pedig mindenki magából indul ki, engem nem érdekel ki mit mond :)
2013. jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!