Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cica szájába természetes az...

A cica szájába természetes az ínynél ha ilyen enyhe fekete folt lenne mindkét oldalt. Olyan mintha koszos lenne, de látom hogy a bőrben van. Baj van?

Figyelt kérdés
Biztos hogy nem koszos, ott van már neki egy ideje. Gyulladás nincs, nem piros, nincs megdagadva, duzzadva. Semmi. Csak mint ha koszos lenne. Kell aggódjak?.képet nem tudom hogy kell ide feltölteni, azért nem raktam fel róla

2013. júl. 20. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem probléma ott is lehet foltos.
2013. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak is "foltos" az ínye. Semmi baja, nem kell aggódnod.
2013. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is,és makk egészséges.Egyet se aggódj! :)
2013. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jólvan. csak megijedtem mert kiskorába nem volt ott neki. köszönöm mindenkinek :-)
2013. júl. 20. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Kis korában az enyémnek sem volt ott. Körülbelül én azután vettem észre neki, hogy szegénykémet elütötte az autó és megsérült a feje, meg az állkapcsa. Szegénykémnek a fogai is kiestek. Szerencse hogy akkor még tejfogai voltak. Ez már 3 éve volt, az állatorvos szerint sem beteg.
2013. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!