Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mi tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi tetszik inkább a barátnőtökön (vagy más lányon) műköröm, feltűnőbb lakk (piros, fekete) vagy természetes köröm (semmi lakk)?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sosem néztem igazábol. ezek a dolgok érzelmet nemváltottak ki belölem.
2013. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiaknak tök8 milyen a körmöd csak ne legyen koszos/igénytelen.. azt hogy milyen szinü vagy igazi-e... who cares?
2013. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy lányként írok: de fiúknak nem számít. :)
2013. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Jézus :) ***** válasza:
8%
Csak a természetes. Műköröm nekem nem tetszik, sem a lakk.
2013. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Legyen: ápolt, tiszta, igényes. Műkörömre meg ilyen baromságokra semmi szükség.
2013. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindig meg szokták dicsérni a körmeimet, a normál hosszúságú saját körömbe nem lehet belekötni. A szín meg emberfüggő, volt, aki a rózsaszíntől kapott lábrázást, másnak meg az tetszik, a gyöngyházszínt én utálom de a legtöbb pasiismerősömnek az tetszik.
2013. máj. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a francia körömlakk nagyon igényes külsőt kölcsönözhet-talán ez áll legközelebb a természetes kinézethez a festett csodák között. Nekem nagyon tetszik.
2013. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A természetes ápolt(nem lerágott, hanem rendesen le van vágva rövidre) a legszebb, a színesek még elmennek, de a műköröm nagyon proli... ronda! :S :)


20f

2013. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagyon érdekli őket.
2013. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Uhh,én elolvadok,a műkörmöktől,2-4 centis rózsaszínűre,vagy hasonló piros is lila is öhet,minta meg krixkrax nélkül!Engem ez izgat fel a leg jobban egy nőn!Ezt nézem meg a legelőször a nőkőn!Szex közben meg eszméletlen ha a számat,a micsodámat simogatják vele!
2013. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!