Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felnőtt macska bepisil?

Felnőtt macska bepisil?

Figyelt kérdés
az utóbbi egy hétbe odapisil a szőnyegre meg az ágyra a macskám. 6éves ivartalanitott már 2 éve. Sose csinált ilyet de most az utsó 1 hétbe igen. Teljesen egézséges amúgy. Miért csinálhatja ezt?

2013. júl. 20. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami gond lehet, nem árt időben megnézetni az állatorvossal. Az én macskám is ezt csinálta mikor beteg volt. Más jele nem volt betegségnek. A veséjével volt baj, amire sajnos én későn jöttem rá.

Persze lehet hogy az alom büdös, nem tetszik neki, de azt gondolom csak észrevennéd.

2013. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen össze-vissza pisiléssel kezdődött a cicánál a vesebetegség.
2013. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Valletta ***** válasza:
Valóban vesebetegség, húgykő lehet a háttérben. Ilyenkor azért nem jár az alomra a macska, mert összeköti a vizelést kísérő fájdalommal. Feltétlenül nézesd meg orvossal, te nem látsz bele, hogy kijelentsd, egészséges.
2013. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legjobb,ha elviszed állatorvoshoz,ivartalanított macskáknál gyakori a húgykő.
2013. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!