Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Magyarországon a macska...

Magyarországon a macska karmát el lehet távolítattni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 18:53
1 2 3
 1/27 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Remélem NEM!
2013. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Szafica ***** válasza:
88%
Ha eltávolíttatod a karmát (nyilván benti cica), akkor nagy valószínűséggel nem fogja használni az almot, mert fájdalmas lesz neki. Mindent összefog piszkítani... emellett eléggé állatkínzás szerintem... inkább vegyél műanyag rápattintható csatokat, bár nem tudom,hogy nálunk kapható-e ilyen.
2013. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Szafica ***** válasza:

Közben utána kerestem, erre gondoltam :

[link]

2013. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Erre a karomvédőre én is gondoltam, de nem tudom honnan tudnék szerezni.

Benti cica, de van egy nagy terasz virágos bödöbökkel és oda végzi a dolgát, így az alom feleslegessé vált.

Utána olvastam az egész eljárásnak csak nem tudom, hogy egyáltalán lehetséges e.....

2013. júl. 21. 20:03
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Mit nem lehet macskabiztossá tenni, hogy ennyire drasztikus és embertelen lépésen gondolkodsz?
2013. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem a virágosba fog csinálni, mivel azt is elkaparja, mint az almot.
2013. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
ha utána olvastál akkor tudhatnád,hogy műtét után napokig pokolian fájnak a lábai és nem tud menni.Ez a beavatkozás csonkítás ami állatkínzás és remélem egyik orvos se csinálja meg.
2013. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Persze, mint minden műtét után, van fájdalom. A műtétet altatásban végzik. Varják. Első nap már járni is tud. Pár napon belül már sántítani se fog.

CSONKÍTÁS! Elvileg teljesen betiltottak minden csonkítást, mégis minden kölyök boxer és társa farka csonkítva van. Na ez hogy van?


A fő kérdés arra irányult, hogy egyáltalán lehetséges e a műtét itthon!!!!!

2013. júl. 21. 20:42
 9/27 anonim ***** válasza:
67%
Az eljutott a tudatodig, hogy míg a farokcsonkítást 7 NAPOS korig végzik, pár héten belül begyógyul és a kutyának semmilyen hátránya nem származik belőle. Maximum műtét után fáj a farka, de nem azon kell járnia, nem kell hozzászoknia és szenvednie a hiánya miatt. Nem véletlenül vannak ám ott azok a karmok. És a műtét brutális, de ha még csak ennyi lenne. A műtét után nem fog tudni egyensúlyozni, emiatt ingerlékennyé válhat, ami gondolom szintén nem a kívánt viselkedés lenne számotokra. Komolyan nem értem, az ilyen minek tart állatot ?!
2013. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nem is ismersz! Most elgondolkoztam ezen a lehetőségen is! Ez nem azt jelenti, hogy meg is csináltatom egy orvossal! Ha akkora szőrnyűség nem csinálja meg az orvos!!!

Nem tudod, hogy tartom az állatom. Jobb lenne ha nem törődnék mit csinál?

2013. júl. 21. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!