Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Magyarországon a macska...

Magyarországon a macska karmát el lehet távolítattni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 18:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
49%

Vörösbor nagyszerű választ írtál!

Nagyszerű példa ,hogy az ember elvárja az állattól,hogy emberként viselkedjen vagy emberien,nem rongálva?

Viszont szerencsétlen állatok annyit se kapnak a gazdáiktól,hogy 40 fokban ne a kocsiban süljenek meg...

2013. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
71%
"A gyerek eltörik valamit már máris lekell vágni a kezét?" Kb. ilyen értelmes a válaszod.
2013. júl. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
67%
"A gyerek eltörik valamit már máris lekell vágni a kezét?" Kb. ilyen értelmes a kérdésed.
2013. júl. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Gábor bátyó válasza:
74%

Krisztina,Krisztina!


Meg van írva Bölcs Salamon Példabeszédeiben,Hogy: "Az igaz ember az ő állatának gondolatait is ismeri..." Példabeszédek 12:9. (Tudod az a Salamon, aki ítéletet hozott a valódi anya és a gyerektolvaj anya között. Biztosan ismered a történetet.)

Hallgass Valettára és Vörösborra.Irgalmazz annak az állatnak!!!

2013. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Pircsee válasza:
100%
Azt hogy eltávolítani lehet e Magyarországon, nem tudom. Viszont ha ilyen alap dolog is gondot okoz mint a karom használata macskánál és ha szereted őt, gondolkozz el azon hogy keresel egy olyan gazdit neki ahol igazi macskaként viselkedhet. Valószínűleg mikor hozzád került a cica nem tudtad mivel járhat, viszont most már igen. Tudom hogy nagyon nehéz, de ne magadat nézd, hanem ami neki jó és próbálj egy jó gazdit találni neki, ahol egy olyan helyen tudják tartani ahol nem tud kárt tenni. Véleményem szerint ezzel teszel a cicának a legjobbat.
2013. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
52%

Szerintem a lobotómia a nyerő!

Asszem nem kell részleteznem az előnyeit, rajtad már úgyis elvégezték.

2013. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Répás István válasza:
Tulajdonkép,ha biztosítasz neki egy karomélező helyet mást nem karmolgat össze.Tesóméknál egy tetszetős faág,(nem túl nagy)van elhelyezve.A macsek azonnal rá szokott,hogy ezen élezze a körmét.Szerintem neked is megérne egy próbát!Igy nem lesz gondja senkinek.
2013. aug. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!