Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyünk a cicával?

Mit tegyünk a cicával?

Figyelt kérdés
17 hetes kismama vagyok és kicsi a hely négyőnk számára. Próbáltuk elajándékozni jó helyre de nem kell senkinek.
2009. okt. 21. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik városban/faluban laksz?

Szereti a cica a társaságot?

Szobatiszta?

2009. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hódmezővásárhelyen és magának való cica, de ha olyan a kedve akkor játszik az emberrel.

Igen szobatiszta, de az új helyet mindig ki kell ismernie. Mikor megkaptuk akkor volt hogy az ágyrapisilt, de azt csak 2-3-szor csinálta aztán megtanulta hogy jelezzen ha ki kell mennie.

2009. okt. 21. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsi a hely? Hát mekkora az a macska?
2009. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3szobás lakásba lakunk panelba és most várjuk a harmadik babóncánkat én is 17hetes terhes vagyok:) Nekünk 2 cicánk van akik aztán tényleg tudnak randalirozni mikor rájuk jön a játszhatnék,de nem adnám oda senkinek. Egy cicusnál nincs olyan,hogy kicsi a hely,ők egy fotelba is elvannak egész nap.Az igaz,hogy a babó szobájába ritkábban mehetnek majd be,de a gyerekekkel imádnak aludni. Egy kutyusnak valóban kell a tér,de egy cica megelékszik egy lukkal is. De nem az én döntésem és bocsánat ha megbántottalak. Szerintem ha tényleg ugyérzed nem lesztek meg ennyien probálkozhatsz menhellyel,ott szivesen beveszik a cicust. Boldog babavárást!
2009. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább akkor adjátok egy menhelynek,de az utcára semmiképp!!Vagy próbáld meg az Expressz.hu-n az "ingyen elvihető"-k közé felrakni,hátha valaki örülne neki!;)
2009. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 cicánk és 1 kutyánk volt, amikor a kisfiam született. El sem tudtuk volna képzelni, hogy bármelyiktől megváljunk! Felelősséget vállaltunk értük, amikor magunkhoz vettük, ez nem egy nagyra nőtt növény, amit tovább ajándékozok vagy eladok, ha már nem férünk el! És valóban "nem foglal sok helyet" egy cica!

Megértem, hogy a baba fontos, de mit árt egy babának a cica, ha jól, tisztán és egészségesen, oltva van tartva és az otthonod tisztasága sincs elhanyagolva? A védőnőnk és a gyerekorvosunk is azt mondta, hogy az első néhány hónapban ne menjenek a macskák a gyerek szobájába, aztán már úgyis összenőnek. Az interneten is rengeteg fényképet láthatsz kisbabákról és cicákról együtt. Szerintem gondold meg alaposan: a cica körül keltett félelmek nagy része alaptalan (pl megfojtja a babát, stb), a maradék (pl.fertőzések) pedig könnyen kivédhető, ha lelkiismeretes gazdája vagy.

2009. okt. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!