Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicám nagyon raplizik...

Kiscicám nagyon raplizik mikor fésülöm, van tippetek hogy nyugtassam le vagy idővel megszokja?

Figyelt kérdés

Benti cica, és azt hallottam, hogy minél előbb hozzá kell szoktatni,különben felnőtt korára nem fogja elviselni. Csakhogy sajnos már most hisztizik, nekimegy a kezemnek, nekimegy a fésűnek, felborzolja a szőrét meg karmol ezerrel.

Hosszú szőrű cica, tehát mindenképpen fésülni kell majd. Szerintetek hogy szoktassam rá?



2013. júl. 25. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Türelemmel. Meg adj neki jutalomfalatot, ha végre eltűri. Az én macskám már nagy, most se rajong a fésülésért, de azért eltűri. Ha mondjuk 10 perc után már nincs kedve hozzá, kapja magát és elszalad. Meg szoktam neki adni egy olyan fésűt, amit rághat, ölhet, hogy ne engem, vagy a kezemben lévő fésűt piszkálja. Az általában leköti.
2013. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hu ez jó ötlet! Holnap kipróbálom!
2013. júl. 25. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha bénázol és nem tudod megfogni úgy a macskát, hogy ne tudjon közbe karmolni akkor:


Megfogod a grabancánál és fésülöd.

2013. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!