Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hónapos kiscica nem ás az...

4 hónapos kiscica nem ás az alomban, megfog ez változni?

Figyelt kérdés

2 kis cicánk van az egyik mindig gondosan elássa a végterméket 8 hetes korától, a másik soha ott díszeleg az alom tetején. Fog ez változni, mert nagyon büdös van tőle a lakásban. Én szoktam bekaparni vagy a másik cica. :(

Valamit van valakinek tapasztalata olyan alommal amiből nem kell kiszedni naponta a terméket. Csak 1 hétre kéne míg nyaralok, olvastam hogy létezik 7 napos nem csomosódó alom, érdemes megpróbálni?


2013. júl. 25. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem ivartalanitod akkor nem fog megváltozni. Ha nem ássa el a kakit akkor azzal a területit jelöli meg.
2013. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy 9 hetes kortól jelölne egy lány cica, ez butaság tűnik. Inkább nem tanulta meg hogyan is kell, már több mint 1 hónapja velünk van, a másik macskától még nem leste el. Remélem előbb utóbb megtanulja, az alom használatát is nehezen tanulta meg.
2013. júl. 26. 15:47
 3/3 anonim válasza:
igen az lehet a baj hogy nemtudja hogy kell használni az almot. nekünk is vannak kiscicák és nekik az anyjuk tanította meg
2014. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!