Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktattátok le a benti...

Hogy szoktattátok le a benti kiscicátokat, hogyha nyílik a bejárati ajtó, ne rohanjon egyből felé és akarjon kimenni?

Figyelt kérdés
4 hónapos kiscicám van, eddig nem volt vele ez gond. Pórázzal és hámmal rendszeresen viszem sétálni a jó időben és rengeteget játszok vele. Nem tudom hogy szoktassam e erről a rossz tulajdonságáról.
2013. júl. 26. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk csak az idő segített...

Szintén 4 hónapos korban hoztunk magunkhoz egy kis Maine Coon cicát, szobaicának. Nem meglepően nagyon érdekelte a kinti lét és 2-szer is kiszökött, de miután fejvesztve rohantam utána (szerencsére mindig a hátsó kertbe ment egyből) mindig el tudtam kapni. Ahogy cseperedett kezdett hozzá szokni, hogy ő nem jöhet ki és egy idő után nem is akart, bár aztóta hoztunk mellé másikat is lehet hogy a társaság miatt nem akar már annyira kiszökni...

2013. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem lehet leszoktatni. Az én cicám 3 hetes kora óta van velem, állandóan kiakart menni amikor hallotta a madarakat meg tök jó idő volt. Az ablakot sem lehetett már kinyitni, mert a legapróbb résen is szökni próbált. Azóta kint-benti cica, mert szerintem állatkínzás bent tartani egy macskát akarata ellenére. Hiába ivartalanított, nem bír megülni a fenekén.
2013. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!