Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen mogorva a cicusom?

Miért ilyen mogorva a cicusom?

Figyelt kérdés
A cicámmal nagyon nagyon szeretjük egymást. Már régóta itt van nálam, 4 éves kandúr. És az ölembe van szoktatva, nagyon imád velem lenni. De mostanában azt vettem észre hogyha beleteszem az ölembe, és ott van a többi cica akkor már nem is dorombol, meg elkezd fújni, meg morogni. De ha például behozom a szobámba akkor nincs semmi gond, vagy ha egyedül vagyunk. És ha meglát egy másik cicát az ölembe és ő szeretne feljönni és nem tud miatta akkor is nagyon kiakad! Vagy elfut az ölemből ha van ott másik cica!!! Szóval ilyeneket szokott csinálni! Mi lehet vele? Féltékeny? Mit tanácsoltok mit tegyek? Köszi a válaszokat!
2009. okt. 23. 09:47
 1/5 anonim válasza:

szerintem igen féltékeny. a cicák nem szeretik a riválisokat. főleg a kandúrok.


neked kell eldöntened hogy mi a jó neki.

2009. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen tuti,hogy féltékeny!
2009. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szervál ***** válasza:
Szerintem ne engedd a macskák közelébe vagyis úgy értem hogy ne simogasd a másik macskát mert akkor elmegy a macskád(a szobából) fúj féltékenykedik meg stb. szóval úgyelj rá hogy amíg az öledbe van addig CSAK TE simogasd!^^
2009. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Diagnózis: féltékenység

Gyógymód: ha ő ott van akkor nem vegyed az öledbe a másik cicát, és sokkal többet szeretgesd

2009. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkinek! :)
2009. okt. 30. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!