Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a cicámmal?

Mit tegyek a cicámmal?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves nőstény Perzsa macsom. Egy menhelyről fogadtam örökbe. Mivel az előző gazdája elhanyagolta és az udvaron tartotta őt, igy nálam is állandóan ki akar menni . Nem vettem neki almot. Azt szeretném ha kint végezné a dolgát de vissza is jönne magától.Hogy tudnám ugy nevelni ,hogy kikéreckedjen ha kell neki???

2013. júl. 27. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsőkörben ivartalaníttatni kellene. Ez fontos!!! Sajnos nem tudod beprogramozni őt, hogy csak wc idejére menjen ki, utána egyből jöjjön vissza. Az én cicám is ilyenkor nyáron inkább kint van a levegőn. Télen viszont bent van, és akkor a wc-zés idejére megy csak ki. Ha bent akarod tartani először vegyél neki almot.
2013. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőhöz.

Inkább vegyél neki almot, és akkor ne járjon ki, vagy ivartalaníttatsd, és akkor járhat ki.

De ez még nem garantálja azt h azonnal visszajön.

2013. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!